Kültür Tuğlası Modelleri

Evlerimizin en özel odalarından biri olan salonlar hem mimarisi hem de dekorasyon ürünleri ile birlikte çeşitli şekilde renklendirilen yerlerdir.  Salon dekorasyonu için uygulanan birçok yöntem vardır Bu yöntemleri kısaca şu şekilde açıklayabiliriz.

Tuğla Ürünler

Özellikle salonlarda sıklıkla karşımıza çıkan tuğla ürünler,  duvarlarda ya da yer döşemelerinde kullanılan ürünlerdir.  Kültür tuğlası olarak adlandırdığımız tuğla çeşitleri farklı renklerde ve desenlerde aynı zamanda yatay ya da dikey olarak da monte edilebilecek şekilde dizayn edilmiş ürünler arasında yer alır.

Cam Ürünler

Camlar ve Aynalar duvarlarını süslemek isteyen kişiler tarafından tercih edilen ürünlerdir.  Küçük olan odaları büyük göstermek adına da sıklıkla tercih edilebilir.  Yatay ya da dikey ya da farklı şekillerde düzenlenen ayna çeşitleri istenilen boyutta da yine satın alınabilen ürünler arasında yer alır. Özellikle kültür tuğlası kullanılan duvarlarda cam ürünler oldukça şık duracaktır.

Swarovski Taşlar

Kolon dekorasyonu içerisinde en sık tercih edilen ürünlerden biri olan savoroski taşlar,  özel biblolar da yâda avizelerde kullanılabilen ürünlerdir.  Parlak olmaları aynı zamanda Farklı boyutlarda da rahatlıkla satın alınabilen ürünler olmaları nedeniyle salonların vazgeçilmesi olan parçalardır.

Duvar Taşı Kaplama

Salonlar içerisinde özellikle farklılık arayan kişiler tarafından tercih edilen duvar taşı seçeneği ile salonunuzu hem otantik bir görünüme kavuşturabilir hem de renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda el yapımı olan ve farklı harç malzemeleri ile birlikte şekillendirilen bu ürünler duvarlar da oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır.

Kartonpiyerler

Kartonpiyer ürünler hem duvarda hem de tavanlarda sıklıkla kullanılan ürünlerdir.  Bu ürünler kolay taşınabilen aynı zamanda istenildiği zaman çıkartılabilen düğünleri olduğundan dolayı tercih edilir.

Gergi Tavan Modelleri

Bu modeller genellikle ultra lüks binalar da sıklıkla  tercih edilen ürünlerdir.  Özel ışıklandırmalar ve seçilen resimlerin tavana gerilmesi ile birlikte ortaya çıkan bir süsleme sanatıdır.

Kültür Tuğlası Modeli Nedir

El Yapımı Mobilyalar

Genellikle lüksüne düşkün kişiler tarafından tercih edilen el yapımı mobilyalar,  duvarları süslemek  için ya da salon içerisinde farklı konseptlere açık olan kişiler tarafından kullanılan ürünlerdir.

Ahşap Ürünler

Ahşap ürünler genellikle salonların duvarlarını süsleyen ürünlerdir.  Kültür tuğlası üzerine çok şık duran bu ürünler hem dekor açısından hem de salonun atmosferi açısından sıklıkla tercih edilebilir.  Aynı zamanda mobilyalar üzerinde işlenmiş olarak bulunan ahşap ürünler de yine Salonu dekorasyonuna oldukça  katkıda bulunacaktır.

Gri Tonlar

Lüksüne düşkün ve sadelikten yana olan kişilerin tercih etmiş olduğu gri tonları duvarlar davet alanlarda rahatlıkla uygulanabilecek bir işlemdir. Gri tonları genellikle kültür tuğlası ile birlikte çok şık duracaktır.

Yer Döşemeleri

Yer döşemelerinde 2021 yılın en çok kullanılan modelleri karolardır.  Karolar çeşitli boylarda satın alınabilecek şekilde imal edilen ürünlerdir.  Farklı bu tarayan aynı zamanda düzlemin renginden sıkılmış olan kişiler tarafından da tercih edilebilir.

Beyaz

Tercihini beyazdan yana kullanmak isteyenler için hem duvar hem de tabanlarda beyaz renk kullanımı yapılabilir.  Özellikle beyaz renkte olan kültür tuğlaları oldukça şık duracaktır.  Şömine ya da televizyon rafları için kullanılan Bu ürünler gri tonları ile çok şık Duran aynı zamanda Salonu Olduğundan daha büyük gösteren işlemlerden biridir.

Hasır Ürünler

Samanı renginin seven ve aynı zamanda otantik ortamdan oturan kişiler tarafından tercih edilen hasır ürünler tüm evlerde dekorasyon amacıyla kullanılan çeşitlere sahiptir.  Koltuklar ya da Masalar ile birlikte çok şık Duran hasır ürünler uzun seneler boyunca kullanım yapılabilmesi açısından da tercih edilen ürünler içerisinde yer alır.

 

Evlerimizin en özel odalarından biri olan salonlar hem mimarisi hem de dekorasyon ürünleri ile birlikte çeşitli şekilde renklendirilen yerlerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz