2020 Modası Hakkında
2020 Kış Kreasyonları |2020 Kış Modası

2020 yılı yaşanan talihsizliklerle beklendiği gibi başlamamış ve devam etmemektedir. Bu durumlar herkese olumsuz yansırken modayla ilgili olan kesimlerde de olumlu şeyler olmamaktadır. Podyumlara ve kreasyonlara da yansıyan olumsuzluklara rağmen moda trendler takipçilerini karşılamaktadır. Kış kreasyonlarında yer alan parçalar modacılar tarafından özenle hazırlanmış olup sevenlerinin giymesini beklemektedir. Modacılar için kış aylarının vazgeçilmez parçalarını kombinleyerek en sevilen detaylarla birleştirip insanlara sunmak büyük bir zevktir. 2020 yılının olumsuzluklarını yansıtmak amaçlı olarak tasarımcılar siyah ağırlıklı ama aralarda keyif verecek pullu detaylara yer vermişlerdir.

Trenchcoat Modası Geçmiyor

2020 Kış Kreasyonları Hakkında

Trenchcoatlar 70’li yıllarda en çok kullanılan parçalar olmasına rağmen günümüzde de tasarımcılar tarafından tekrar şekillenmişlerdir. Uzun ve keskin detaylara sahip olan trenchcoatlar aynı zamanda kürk eklenmeleri sayesinde modern bir havaya kavuşmuşlardır. Eski zamanların yansımalarını günümüzde de yaşatmak için tasarımcılar parçalara farklı havalar katarak yepyeni görünümler sunmaktadırlar.

Hacimli Paltolar

Paltolar özellikle kış aylarında vazgeçilmez kıyafet parçalarındandır. Kişilerin bu kadar rağbet göstermesi tasarımcılar için yeni detayların ortaya çıkmasına neden yaratmıştır. Hacimli paltolar 80’ler havasını andırırken tüm vücudu kaplaması ve lüks görünümüyle kişilerin tercihi haline gelmiştir. Ekoseli ve hacimli paltolar ön planda tutulurken kış aylarında şıklık arayanlar için değişik parçalarda 2020 kış kreasyonlarında yerini almıştır.

Pullu Payetli Tercihleri

2020 Pul Modası
2020 Kış Kreasyonları |2020 Kış Modası

Her sezon pullu payetli kıyafetler modadır ve göz alıcı bir zarafete sahiptir. 2020 kış sezonunda da tasarımlarda pullu payetli kıyafetlere yer verilmiştir. Fakat pullu payetli kıyafetler şıklık sağlarken yansımaları belirli ya da belirsiz olmalı, göz yormamalıdır. Özellikle tasarımcıların tercih ettiği işlemelerde pul detaylarıyla kişi oldukça şık görünecektir.

Soğukluk ve Asalet

2020 Kış Kreasyonları Modası

Soğuk renkler ve asalet kış kreasyonunda yerini almıştır. Her kış olduğu gibi 2020 kışında da kreasyonlarda soğuk ve asalet kendini göstermektedir. Bir ciddiyet söz konusu olurken aynı zamanda soğuk renkler, sert kumaşlar, ütü izlerinin olması da kişiye ayrı bir hava katan detaylar halindedir.

Neon Vazgeçilmezi

 

Neon kıyafetler genellikle 80’li yılların modasıdır. Fakat renklerin neon olması parçalarda değişik bir görüntüye sebep olmasından dolayı herkes tarafından oldukça ilgi görmesini sağlamıştır. Neon tasarımlı kıyafetler iddialı renklere sahipken 2020 kış kreasyonlarında oldukça sade bir şekilde karşımıza çıkar.

Çiçek Desenleri

Kadınların vazgeçilmezi çiçekler 2020 kış kreasyonunda da yerini almıştır. Elbise, tunik ve gömleklerde tasarımcıların tercih ettiği çiçek desenleri fazla iddialı olmamakla birlikte kişiyi çok şık bir görüntüye kavuşturur.

Tüylü Elbiseler

Tasarımcı ve modacılara göre iddialı kıyafetlerin ve şıklığın temsili tüy kullanımıdır. Tüy her sezon kullanımı olurken bu sezonda soft renkli olan tüyler moda olacak ve parçalarda yerini alacaktır. Her sezon mutlaka uygun olan bir moda trendi meydana gelecektir. Fakat önemli olan kişinin kendine ne yakıştırdığıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz