2021 Astroloji Nedir
2021 Astroloji |2021 Yılında Burçları Bekleyen Durumlar

2021 yılında astroloji alanında birçok yeni gelişme kişileri beklemektedir. 2021 astroloji tahminleri uzmanlık gerektiren tahminlerdir. Dolayısıyla mutlaka uzman kişilerden tahmin hizmeti almanız gerekmektedir 2021 yılında astroloji alanındaki tahminler burçlardan burçlara çeşitlilik göstermektedir. Bazı burçlar için yeni gelişmeler yaşanacakken, bazı burçlar için ise karamsar günler yaşanacaktır. 2021 yılında bilgi sahibi olan kişiler birçok yönden kazançlı çıkacaklardır.

Kolektif alanda yapılan iyilikler ise 2021 yılında karşılığını nihayet bulacaktır. 2021 yılının en büyük anlamı bilim olacaktır. Bilimsel birçok yeni gelişmeler yaşanacak. Aynı zamanda yaşanan bilimsel gelişmelere paralel olarak birçok yeni buluş ortaya çıkacaktır. Dijital alanda yatırım yapan kişilerde 2021 yılı astroloji tahminlere göre oldukça fazla kar oranı elde edeceklerdir.

Özellikle 2021 yılına dair geniş kapsamlı astroloji yorumlarının karşımıza çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durum 2021 yılının çalkantılarla dolu bir yıl olarak karşımıza çıkıyor olmasını da mümkün kılmaktadır. Üstelik son zamanlarda 2021 yılına dair astroloji yorumlarının, isabetli bir şekilde yapıldığını ifade edebiliriz.

2021 Yılında Burçları Bekleyen Durumlar 

2021 yılı burçlar için oldukça hareketli bir yıl olacaktır. Bazı burçlarda yükselenin etkisiyle başarılı bir yıl geçirecektir. Ancak bazı burçlarda da olumsuz gelişmeler yaşanacaktır. 2021 yılının en şanslı burcu astroloji haritasına göre aslan burcu olacaktır. Yengeç ve oğlak burçlarında şansı 2021 yılında yaver gidecektir.

Yay ve kova burçları içinde oldukça verimli bir yıl kişileri beklemektedir. Koç, terazi, kova burçlarında ise hayatlarında yeni aşklara yelken açacakları bir yıla gireceklerdir. Balık ve başak burçlarını ise zorlu, yorucu bir yıl beklemektedir. İkizler burcu olan kişilerin ise hayatlarında yeni olumsuz dalgalanmalar yaşanacaktır. Ve aynı zamanda ikizler burcu için 2021 kaos yılı olacaktır. 2021 astroloji yorumlarında Şiron 60 derecelik açısı da sıklıkla gündeme gelmektedir.

2021 Astroloji Şiron 60 Derecelik Açısı Nasıldır?

Şiron genel olarak bakıldığı küçük boyda kuyruklu yıldız olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak şiron açısı astrolojide oldukça önemli bir etkiye sahip durumdadır. Şiron açısı Uranüs ve Satürn arasında mekik dokur. Sabit olmayan bir açısı bulunmaktadır. Sürekli olarak açı değişkenlik göstererek, sapmalar yaşamaktadır. Şiron açısı beş yılda bir burç değişikliği yapmaktadır.

2021 Yılında Burçları Bekleyen Durumlar Nelerdir
2021 Yılında Burçları Bekleyen Durumlar

Kişilerin psikolojik travmalara, psikolojik ruh halleri şiron açısıyla belirlenmektedir. Şiron derin bilgilere ev sahipliği yapan bir açıdır. Şiron Uranüs’te ani gelişen olaylara ev sahipliği yapmaktadır. Satürn’de bulunduğu zaman için kaosu yansıtmaktadır. Kişinin hayata karşı verdiği mücadeleyi anlatır. 2021 yılına dair yorumlar gündeme geldiği zaman Merkür’ün durumu da dikkat çekici bir etkiye sahiptir.

2021 Astroloji Merkür’ün Retroları Nasıldır?

2021 yılında Merkür’ün geri vites atmasıyla birçok kişi Retro yapısından etkilenecektir. Merkür Retroları astrolojide oldukça önemli bir yere sahip konumdadır. Kişilerin hayatlarındaki birçok dalgalanmaya sebep olmaktadır. Merkür Retroları en çok haberleşme ve iletişim konularında etkisini gösterecektir. Bu dönemde kişilerin hayatlarında bazı gerilemeler yaşanacaktır.

Merkür Retroları genel anlamda olumsuzlukları simgelemektedir. Merkür Retroları ile birçok burç için olumsuz gelişmeler yaşanacaktır. Kişiler aynı zamanda bu dönem daha öncesinde aldıkları kararları tekrar gözden geçireceklerdir. Ayrıca bu dönemde birçok yeni kararda alınabilmektedir. Merkür Retroları hayattaki değişimi simgelemektedir. Kişilerin 2021 yılında Merkür Retrolarının etkisiyle birçok değişim yaşanacaktır. Bu değişimler genel olarak geriye gidiş yönünde olacaktır.

2021 Astroloji Uranüs Karesi ve Jüpiter’in Kuvvetli Açıları

Bu dönemde kişileri oldukça olumlu gelişmeler beklemektedir. Kişilerin hayatlarında birçok yeni gelişmeler yaşanacaktır. Jüpiter 2021 yılında oldukça kuvvetli açılarda bulunmaktadır. Birçok burç bu dönemde olumlu gelişmeler yaşayarak, hayatlarında ciddi atılımlar gerçekleştirecektir. Aynı zamanda iş hayatlarında da pozitif yönde gelişmeler yaşanacaktır. Uranüs karesi astrolojide pozitifliği temsil etmektedir. Jüpiter’in kuvvet açıları ise verimliliği, gücü ve yükselmeyi temsil etmektedir. Astroloji yorumlarında Uranüs ve Jüpiter her zaman gündemde yer almaktadır.

2021 yılı birçok burç için oldukça güzel sağlıklı, bol kazanç sağlayacak bir yol olacaktır. Bu dönemde şansınız yaver gidecektir. 2021 yılı size şans, huzur, bol kazanç ve mutluluk getirecektir. 2021 yılında astroloji tahminlerin genellikle olumlu gelişmeler yaşanacaktır. 2021 yılı birçok kişinin hayatında dönüm noktalarının yaşanacağı bir yıl olma özelliğine sahiptir. Astroloji tahminleri 2021 yılı için verimli bir dönem başlangıcı tahmini yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz