2022 Duvar Kâğıdı Çeşitleri
2022 Duvar Kâğıdı Modelleri

2022 Duvar Kâğıdı Modelleri Yazımızda dekorasyonunuza ilham olacak önerilere be en şık duvar kağıdı modellerine yer verdik.

Bir zamanlar oldukça popüler olan ve birçok kişinin güzellik katmak amacıyla evlerinde istedikleri duvara yaptırmış oldukları duvar kâğıdı günümüzde de varlığını ve kullanılırlığını sürdürmekte olan dekorasyon çeşitleri arasında yer almaktadır. Duvar kâğıdı ustası arayışındaysanız ve evinize veya herhangi bir mekâna duvar kâğıdı yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde duvar kâğıtlarının eskiye nazaran daha modern ve ağır tasarıma sahip olanları daha hoş bulunmaktadır. Ama cıvıl cıvıl ve rengârenk duvar kâğıdı tercih etmek isteyenler de olabilmektedir. Tamamıyla kişinin tercihine ve zevkine bağlı olarak yaptırabileceği duvar kâğıdı, bulunduğu alana farklılık katmaktadır.

Desenli Duvar Kâğıtları
Desenli Duvar Kâğıtları Modelleri

Duvar Görünümlü Duvar Kâğıdı

Duvar kâğıtları arasında sıkça tercih edilen tasarımlardan biri olan duvar görünümlü duvar kâğıtları kullanılmış oldukları alana sıcak ve doğal bir hava katmaktadır. Özellikle evlerin salonlarında ve bazı kafe ve restoranlarda göze çarpmaktadır. Gösteriş ve renk karmaşasından uzak olan duvar görünümlü duvar kâğıtları duvar kâğıdı ustası tarafından istenilen yere uygulanmaktadır.

Bu çeşit duvar kâğıtları sanki tuğlaların üst üste dizilmiş ve sıva yapılmamış halini yansıtır. Salonlarda TV ünitesinin bulunduğu duvarda tercih edilebilmektedir. Yine bazı evlerde bulunan şöminenin dayanmış olduğu duvarda da kullanılabilmekte olup, şömine ile çok hoş bir nostaljik uyum içerisinde olmaktadır.

Duvar Kağıdı Modelleri
Duvar Kağıdı Fiyatları

Kabartmalı Duvar Kâğıdı Modelleri

Duvar kâğıdı üzerinde bulunan görsellerin kabartılmış olduğu görülen kabartmalı duvar kâğıtları, duvar kâğıdı ustası tarafından yapılan ve duvarda bir nevi süslerin yapışık durduğu görünümde duvar kâğıtlarıdır. Daha gerçekçi ve göze çarpıcı bir görünüme sahiptir. Bu şekilde olan duvar kâğıtlarına 3d duvar kâğıdı da denmektedir. Bu çeşit duvar kâğıtlarında ön plana çıkarılmak istenen objeler kabartmalı olarak yapılmaktadır. Gerçekçi 3d görünümden hoşlananların seveceği ve tercih edeceği kabartmalı duvar kâğıtları da birçok çeşit alanda kullanılabilmekte ve hoş durmaktadır.

Duvar Kağıdı
Duvar Kağıdı Ustası

Altın Görünümlü Duvar Kâğıdı Modelleri

Altın dekorasyon deyince akla lüks ve ihtişamlı dekorasyona sahip mekânlar gelse de aslında gold detayının kullanımı sadece böyle mekânlarla sınırlı değildir. İsteyen herkes duvar kâğıdı ustası tutarak istedikleri duvara yaptırabilirler. Mekâna kaliteli ve göz alıcı bir görünüm katan gold duvar kâğıtları, evlerde en çok salonlara yakışmaktadır.

İlgili Link: 12 Adımda Salon Dekorasyonu

Aynı zamanda çeşitli mağazalarda da kullanılabilmekte olup, göze hitap eden ve mağazanın imajını yükselten bir görünüm katmaktadır. İhtişamın simgesi olan altın, duvar kâğıdı ile beraber girdiği mekânları lüks ve zengin ortama çevirmektedir. Bu duvar kâğıtlarında gerçek altın değil altın görünümlü malzemeler kullanılmaktadır.

Desenli Duvar Kâğıdı Nedir
Desenli Duvar Kâğıdı

Desenli Duvar Kâğıtları

Sevdikleri ve beğendikleri görselleri bulundukları mekânın duvarlarına taşımak isteyenlerin tercih etmiş oldukları desenli duvar kâğıtları, çiçek, yaprak, doğa, geometrik, manzara gibi birçok çeşit desende olabilmekte ve duvar kâğıdı ustası tutularak bulunulan mekana taşınabilmektedir.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir
Duvar Kağıdı Çeşitlerin

Hemen her odada kullanılabilecek desenli duvar kâğıtları, içerdikleri görsellere göre ortama birbirinden farklı hava katmaktadır. Geometrik desene sahip duvar kâğıtları daha ağır bir hava katarken, cıvıl cıvıl renkli çiçeklere sahip duvar kâğıtları ise ortama enerji katabilmektedir.

Siz de mekânınıza duvar kâğıdı yaptırmak, ortamınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız ve duvar kâğıdı ustası arıyorsanız bizimle iletişime geçerek isteğinizi iletebilir, duvar kağıtlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

İlgili Link: Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz