Ayşecan Tatari Hakkında
Ayşecan Tatari Kimdir

Çocuklar Duymasın’ ın Duygu’su olarak bilinen Ayşecan Tatari 1989 yılında İstanbul’da hayata gelerek oyunculuk deneyimindeki başarısıyla birçok kamera önünde oyunculuğunu ve güzelliğini konuşturmuştur. Oyunculuk hayatındaki deneyimini ve başarısını gözler önünde bulundurarak oyunculuk deneyimini ön planda tutup birçok eğitimler alarak başarısına başarı katmıştır.

Amerika’da eğitim alması ile birlikte oyunculuk deneyimine bazı devlet tiyatrolarında devam etti. Güzelliğinden çok eğitimini bilgisini ve oyunculuk deneyimini göz önünde bulundurması adında yaptığı çalışmalar ile birlikte uzun yıllardır oyunculuk sektöründe bulunuyor. Böylelikle akıllara durgunluk veren Ayşecan Tatari kimdir? Sorusu cevaplanmış olur.  Yıllardır kamera önünde olması ile birlikte oyunculuk hayatına belirli bir süre ara veren Ayşecan Tatari yapmış olduğu deneyimler ile şu an anne adayı ve bebeğinin hayata gelmesini bekliyor. İlgili Link: İrem Kahyaoğlu ve Kariyeri

Ayşecan Tatari’nin İlk Oyunculuk Deneyimi

14 Mart 1989 yılında doğan güzel oyuncu ekranlarda bu sıralar çok fazla görülmemesi ile birlikte Çocuklar Duymasın’da ki rolü ile birlikte Ayşecan Tatari kimdir sorusunu sordurmaktadır. 9 yaşında başlamış oyunculuk deneyimine Evdeki Yabancı adlı dizi ile küçük bir kız çocuğunun canlandırmış ve buradaki oyun deneyiminin ardından oyunculuk eğitimi almak için Amerika’ya gitmiştir. 9 yaşında oyunculuk hayatına atılan oyuncu yapmış olduğu başarıları ile göz önünde bulundu.

Hayatında oyunculuktan başka ana dalların olmadığı hayatını sade bir şekilde devam ettiriyor. Küçük yaşta oyunculuk deneyimini kazanması ve Amerika’daki eğitiminden sonra devlet tiyatrolarında görev alarak birçok farklı tiyatro sahnelerinde rol almıştır. Oynamış olduğu roldeki başarısı ve çocuk rolleri ile ilk dizisinde Aslı’nın kız kardeşini canlandırmakla kalmayıp daha sonrasında birçok farklı dizi filminde rol alarak oyunculuğunu ortaya koymuştur.

Ayşecan Tatari’nin Ailesi

Ayşecan Tatari’nin Eşi

Oyunculuk kariyeri ve iş hayatını göz önünde bulunduran Ayşecan Tatari, oyunculuk hayatı boyunca özel hayatının göz önünde bulundurulmaması adı altında yapmış olduğu gizlilik ile birlikte daha sonrasında mutlu bir evlilik yaptı. Eşi ve ailesi ile mutlu kareleri birçok sosyal medya hesaplarında paylaşmıştır. 2017 yılında dünya evine giren Ayşecan Tatari yapmış olduğu evlilik ile birlikte oldukça mutlu olması bütün sevenlerini sevindirdi. Eşi de kendisi gibi ünlü bir oyuncu olması ile birlikte ikisinin de oyunculuk sektöründe bulunması yapmış olduğu işler ile birlikte birbirlerine yardımcı olması sağladı.

Ayşecan Tatari kimdir? sorusunun yanıtı eşi kimdir adı altında yapılan soru-cevap testlerinde herkesin tanıdığı bir isim olarak karşımıza çıkar. Sefirin kızında kavruk Ömer rolü ile karşımıza çıkan karakter gerçek hayatta, oyuncu Ayşecan Tatari’nin 2017 yılında dünya evine girdiği eşidir. Edip Tepeli ile oldukça mutlu bir evlilik yapan güzel oyuncu, bebek sahibi olmak için gün sayıyordu. Yapmış olduğu evlilik ile oldukça mutlu olan güzel oyuncu yapmış olduğu iş başarısı ve özel hayatı ile göz önünde bulunmasıyla, sosyal medya üzerinden paylaşmış oldukları gönderiler ile birlikte eşi ve ailesi ile oldukça mutludur.

Ayşecan Tatari’nin Ailesi

Ayşecan Tatari kimdir?  Ayşecan Tatari 14 Mart 1989 yılında İstanbul da doğmasının ardından Amerika’da oyunculuk eğitimini tamamlaması ile İtalyan lisesinden mezun olduktan sonra devlet tiyatrolarında rol almaya başlamıştır. Annesi Aliye Uzunatağan   gibi oyuncu olan başarılı oyuncu, birçok farklı dizi film rolünde çocuk karakterlerini canlandırmasını ardından devlet tiyatrolarında birçok farklı tiyatroda rol almıştır. Bir tane kız kardeşe sahip olan oyuncunun kız kardeşi de tanınmaktadır. Kız kardeşi Tuğçe Tatari ise spikerlik yaparak hayatını devam ettirmektedir. İlgili Link: Zozan Şimşek Kimdir?

2017 yılında ise Edip Tepeli ile dünya evine girerek mutlu bir yuvaya sahip olmuştur. Bu evlilikten bir kız bebek sahibi olmayı bekleyen ünlü oyuncu, bebeğine Müjgan ismini vermeyi kararlaştırmıştır. Bebek sahibi olmaya hazırlanan ünlü oyuncu oyunculuk hayatına bir süre ara vermesinin ardından, bebeğiyle birlikte paylaşmış olduğu güzel kareler ile birlikte sevenlerine anne olduğunu duyurmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz