Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler Hakkında
Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler | Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Bir hayat düşünün sevdiğinizle birlikte gözlerinizi kapayıp haritadan bir yer seçiyorsunuz. Çantaları sırtınıza vurup hiçbir şey düşünmeden yola çıkıyorsunuz. İşte bu sevimli çiftin öyküsü de buna benzer bir öykü. Çift birlikte mutlu bir aşk hayatı yaşarken neden evlenmiyoruz diyorlar. Daha sonra hayatlarını birleştirmeye karar verip Bodrumda yakın dostlarıyla beraber eğlendikleri bir düğün tertipliyorlar. Düğünün ardından ikisinin de büyük hayali olan dünya turu fikirlerini hayata geçiriyorlar. Evlerini kapatıp gönüllerince dünyayı gezmeye başlıyorlar. Mimar Bülent Kayabaş ve oyuncu Elvin Levinler’in mutlu hikayesi bu şekilde başladı diyebiliriz.

Elvin Levinler Kimdir?

Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler | Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Elvin Levinler için on parmağında on marifet desek abartmış olmayız. Kendisi Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Üniversite zamanında Türk Atlantik Gençlik Konseyi’nin Genel Sekreteri vasfıyla yurtdışında birçok konferansa katılmıştır. 2011’de Millî Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisinde eğitim görüp bale öğretmenliği diploması almıştır.

Daha sonra Elvin Levinler okuduğu mesleğini icra etmek yerine oyunculuk yapmayı seçmiştir. Bir süre dizilerde oynayıp sonrasında bıraktı, sosyal medyaya yöneldi. Kişisel hayatında büyük yer tutan dünyayı gezisini kendi isminde açtığı kanala yüklemeye başladı. İlerleyen dönemde koyduğu yoga ve kişisel bakım videolarıyla da sosyal medya kariyerinde ilerledi.

Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler | Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Bülent Kocamanoğlu oldukça başarılı bir mimar ve iş adamıdır. Kendisi 1977 yılında doğmuştur. Hayatının bir dönemini Ankara da geçirdiği için Ankaralı olduğu düşülmektedir. İç mimarlık üzerine lisans eğitimi aldıktan sonra ikinci üniversite için yurt dışına çıkmıştır. Amerika da gördüğü eğitim sahne ve fotoğrafçılık üzerine olmuştur. İlgili Link: İrem Kahyaoğlu ve Kariyeri

Eşi Elvin Levinlere, çektiği videolarda arka planda yardım ederek oldukça eğlenceli videoların ortaya çıkmasına katkı sağlamıştır. Bazı videolarda da kamera önünde eşlik etmiştir. Bunun haricinde birçok mimari projede de çalışmıştır. Kendisinin eşi gibi sosyal medya üzerinde herhangi bir aktivitesi yoktur.

Elvin Levinler Oyunculuk Hayatı

Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler | Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Elvin Levinler’in kendisini ilk olarak Alemin Kralı isminde bir dizide tanıdık. Burada oynadığı Ayben rolüyle beğeni topladı. Daha sonra Salih Kuşu, Babam Sınıfta Kaldı, Milat, Polis Akademisi Alaturka ve İnadına Aşk gibi birçok dizide oynadı. İnadına Aşk dizisinde ki Duru rolü de gençlerin oldukça ilgisini çekti. Bu başarılı rollerle kendini sevdirince hayran kitlesi giderek büyüdü.

Dizi oyunculuğunun yanı sıra firmalarla iş birliğine giderek çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı. Bunların haricinde çektiği videolarla genç hanımlara örnek olduğu için uluslararası ortak projelere de davet edildi ve birçoğuna katılımıyla destek verdi.

Sosyal Medya da Mutlu Bir Hayat

Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler | Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Elvin ve Bülent çifti hayatlarının bir kısmını Elvin’in kendi açtığı kanalda paylaşmaktadırlar. Birlikte 4 farklı kıtada ki 32 ayrı şehri gezdikleri serilerini binlerce kişi takip etmiştir. Kamera karşısında ki sevgi dolu ve samimi halleri insanların çok hoşuna gitmiştir.

Yine kocasıyla beraber tekrar yerleşik hayata geçtiklerinde evlerini düzenledikleri alışveriş videoları da izlemesi keyifli ve bilgilendirici videolar olarak öne çıkmaktadır. Eğer çiftle ilgili merak ettiğiniz konular varsa zaman zaman çektikleri soru- cevap videolarını da izleyebilirsiniz. Son zamanlarda daha sakin videolar çeken çift yine gezi videoları çekmek istediklerini belirtmiştir.

Mutlu Çift Şuan Ne Yapıyor?

Elvin ve Bülent çifti son zamanlarda bütün enerjilerini Egede kiraladıkları taş bir köy evini yenilemeye ayırmaktadır. Eşinin de yetenekleriyle evlerinde kendi elleriyle yaptıkları değişikleri de seri şeklinde izleyicileriyle paylaşmaktalar. Bunun yanında kendilerine çekimler için yeni bir stüdyo kurmaya çalışan çift oldukça yoğun günler geçirmektedir. İlgili Link: Ceren Yılmaz Kimdir

Elvin bunların dışında kötü bir hastalık atlatmış ve bu kötü günleri geride bırakıp en son ünlü bir markayla iş birliğinde bulunarak yeni bir reklam filminde rol almıştır. Çiftle ilgili son gelişmeleri takip etmek isterseniz Elvin’in sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz