Çiçek Nuroğlu Kimdir
Çiçek Nuroğlu Kimdir | Dinamik Yaşam

Mehmet Ali Nuroğlu’nun eşi Çiçek Nuroğlu, eşi birlikte magazin karşısında zaman zaman yer alıyor. Çiçek Nuroğlu Kimdir? Adlı yazımızda yaşı, nereli olduğu, gerçek adı, ne iş yaptığı, ne zaman evlendikleri, eğitim hayatı ve kısaca biyografisi yer alıyor.

Çiçek Nuroğlu ne iş yapıyor?

Astrolog ve yoga eğitmeni olarak kazanç sağlayan Çiçek Nuroğlu, astroloji alanında pek çok diploma ve sertifikaya sahiptir. Kendi adına oluşturduğu internet sitesi aracılığıyla site ziyaretçilerine bilgiler aktarıyor. İlgili Link: Irmak Arıcı Kimdir 

Çiçek Nuroğlu nereli?

Çiçek Nuroğlu İstanbul’da dünyaya gelmiştir ancak neresi olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Çiçek Nuroğlu kaç yaşında?

1974 yılında İstanbul’da doğan Çiçek Nuroğlu, 46 yaşına ayak basmıştır.

Çiçek Nuroğlu’nun gerçek adı ne?

Ünlü ismin evlenmeden önceki soy ismi Gülşen’dir. Evlendikten sonra eşinin soy adını almayı kabul ederek Nuroğlu’nu kullanmaya başlamıştır.

Çiçek Nuroğlu ile Mehmet Ali Nuroğlu ne zaman evlendi?

İki ünlü isim 2011 yılının Ekim ayında evlendiler.

Çiçek Nuroğlu hayatı ve biyografisi

Meslek hayatına astrolog olarak devam eden Çiçek Nuroğlu, Türk dizi ve sinema sektöründe yer alan Mehmet Ali Nuroğlu’nun eşidir. Çift, 2011 yılının Ekim ayında evlendi. Çiçek Nuroğlu, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul, lise ve üniversite hayatının tamamını İstanbul’da tamamladıktan sonra astroloji alanında eğitimler almaya başladı.

Astrolog kariyerine başladıktan sonra alanında pek çok diploma ve sertifikanın sahibi olarak donanım kazandı. İnstagram üzerinden de binlerce takipçiye ulaşan ünlü isim, kendi meslek alanını ve hayatından kesitleri takipçileri ile paylaşıyor. İnstagram profilinde daha çok siyah beyaz fotoğraflar tercih ederek kendisine has özellikler taşıdığını gösteriyor.

Çiçek Nuroğlu’nun İnstagram üzerinden siyah beyaz fotoğraflar paylaşması, takipçileri tarafından “gotik bir anlayış benimseniyor” yorumlarının yapılmasına neden oluyor.

2011 yılından itibaren birlikteliklerini sürdüren çift, kameralardan uzakta bir ilişki sürdürmeyi tercih ediyor. Çiçek Nuroğlu ile Mehmet Ali Nuroğlu, işlerinden arta kalan zamanlarını başta Bodrum olmak üzere çeşitli tatil beldelerinde geçiriyorlar.

Çiçek Nuroğlu Kimdir? Adlı yazımızda, ünlü ismin eşi ile olan birlikteliği, yaşı, mesleği, memleketi ve hayatından kısa notları aktardık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz