Ana Sayfa AKTÜEL Çukurova Dizisinin Yıldızı Hilal Altınbilek ve Hayatı

Çukurova Dizisinin Yıldızı Hilal Altınbilek ve Hayatı

0
Hilal Altınbilek
Çukurova Dizisinin Yıldızı Hilal Altınbilek

Hilal Altınbilek, Kosova kökenli bir aileden gelerek 11 Mart 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve hayatı gözler önüne serildiği zaman güzel oyuncu tiyatro ve dizi film oyuncusu olarak hayatına devam etmektedir. Oyunculuğu, kariyeri ile güzelliği ile gözler önünde bulunan oyuncu ilkokuldan beri tiyatro ile ilgilenerek daha sonrasında Ege üniversitesi işletme fakültesinde okurken oyunculuk hayatına atılmıştır.

Güzelliğiyle de ön planda olan ünlü oyuncu güzellik yarışmasında ilk 5’e girerek foto model olarak belirli bir süre hayatına devam etmiştir. Sinema oyunculuğunda ki karakteri ve duruşuyla daha çok yaptığı işlerle ön planda olmayı seven güzel oyuncu hayatına dair bütün alanlarda oyunculuk ile birlikte deneyimler yaşamış ve bu deneyimlerden olumlu sonuçlar elde etmiştir. İlgili Link: İrem Kahyaoğlu ve Kariyeri

Hilal Altınbilek’in İlk Oyunculuk Deneyimi 

İlkokuldan beri tiyatro dalı ile ilgilenen oyuncu daha sonrasında foto model olarak hayatına devam ettirdikten sonra, işletme fakültesinde okurken 2009 ile 2010 yılları arasındaki İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne müracaat ederek; Ali Haydar Elçığ dan oyunculuk eğitimi alıp daha sonra oyunculuk hayatına devam etmiştir. 2010 yılından sonra 2011 yılında yayınlanan Derin Sular adlı dizide rol alarak oyunculuk hayatındaki ilk oyunculuk deneyimini bu dizide yaşamıştır. 2011 yılında almış olduğu dizi karakteri ile daha sonrasında tanınmış ve birçok farklı dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Hilal Altınbilek’in Oynadığı Dizi ve Filmler 

2011 yılında yayınlanan Derin Sular adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu, daha sonrasında iki yıl arayla 2013 yılında yayınlanan Karagül dizisinde Özlem karakterini canlandırarak belirli süreli aralıklarla birçok farklı dizide de oynamıştır. Karagül dizisinin final olması ile birlikte 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizide Nil karakterini canlandırarak bu karakterde de oynadığı rolün hakkını vermiştir. Daha sonrasında 2018 yılında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandırarak buradaki rolüyle daha çok tanınmıştır. İlgili Link: Ayşecan Tatari Kimdir?

Hala devam eden bu dizide başrol oyuncularından biri olan güzel oyuncu, güzelliği ve oyunculuğu ile göz ön planda durur. 2018’de Bir Zamanlar Çukurova dizisine başladığı sırada Çağan Irmak’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Çocuklar Sana Emanet adlı sinema filminde, Engin Akyürek ile başrol oynayarak sinema filminde de rol almıştır. Böylelikle Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve hayatı anlatılarak güzel oyuncunun kariyer hayatı öğrenilmiştir.

Hilal Altınbilek’in Özel Hayatı

Bir zamanlar Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve hayatı gözler önüne serildiği zaman güzel oyuncunun özel hayatı da merak edilmektedir. 1991 doğumlu olan güzel oyuncu 2021 yılı itibariyle 30 yaşında olması ile birlikte güzelliğinden asla ödün vermemiştir. Kariyeri ve oyunculuk hayatım önem veren Hilal Altınbilek 30 yaşında olmasına rağmen hala bekardır. 1.68 boyu ve 50 kilosu ile formunu sürekli olarak koruyup kameralar önünde fit görüntüsü ile oldukça zarif durmaktadır. Kova burcu olan güzel oyuncu, karakteristik yapısı ile ve duruşu ile her zaman ön planda olmayı başarmış ve yaptığı işlerle konuşulmaya devam etmiştir.

Hilal Altınbilek

Hilal Altınbilek ve Züleyha Karakteri 

Bir zamanlar Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve hayatı gözler önüne alındığı zaman bu dizide oyuncu karakteri ile ön planda olup başrol oyuncuları ile birlikte üç sezondur bu diziyi oynamaktadır. Çukurova dizisinde canlandırdığı Züleyha karakteri ile ilk başta çekingen ve ürkek tavırlarıyla konağa yerleşen Züleyha, daha sonra Demir ile evlenerek konağın hanımı olup otoritesini ve konumunu sürekli olarak koruyup; daha sonrasında sevdiği adama kavuşmak için belirli tehlikeleri göze almıştır. Bu dizide oynamış karakteri ile birlikte sevdiği adamdan asla vazgeçmeyen cesur ve cesaretli tavırlarıyla herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Daha sonrasında sevdiği adamı kaybeden Züleyha belirli derin acılar çekerek çocukları ile mutlu bir yuva kurmaya çalışmıştır.

Hilal Altınbilek’in Sevgilisi Kimdir?

Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve hayatı daha çok gözler önünde değil de kameralar önünde olması ile birlikte özel hayatını çok fazla konuşmayı sevmeyen güzel oyuncu yaptığı işlerle ön planda olmayı seviyor. 30 yaşında ve hala bekar olmasına rağmen hayatında daha önceden birkaç kişiyle birlikte olduğunu kameralardan saklaması ile birlikte daha çok yaptığı projelerle göz önünde bulunmayı seviyor.

Hilal Altınbilek ve Ailesi 

İzmir Kosova kökenli bir aileden gelen güzel oyuncu, güzelliğini annesinden alması ile birlikte annesi ve babası ile kurduğu ilişkilerde her zaman aile değerlerine önem vererek, ailesi ile olan ilişkisini hiçbir zaman kesmemiştir. Babası Özdemir Altınbilek gibi oyunculuk hayatında iş kariyerinin ve iş planlamasının doğru bir şekilde ilerleyebilmesi için atmış olduğu adımlarda iş hayatındaki disipline önem vermektedir.

Annesi ve babasının kurmuş olduğu güzel ilişki ile büyüyen güzel oyuncu aile kavramına önem vererek ilesinden gelen disiplin ile yetiştirildiğini ve bu disipline iş hayatına yansıtmaktadır. Güzelliğini ve genç görünmesini sırrını annesinden alan Altınbilek, yıllara meydan okuyarak fiziğini ve yüzünü korumaktadır.  Daha çok iş hayatı ile gözler önünde olan güzel oyuncu, yapmış olduğu projeler ve dizi film projeleri ile birlikte Karagül filminde tanınmasının akabinde, daha sonra oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle oyunculuk kariyerini devam ettirmektedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version