Dahua Kamera Modelleri
Dahua Kamera Fiyatlan

Dahua kamera fiyatları, işletmeler için son derece önemli konular arasında yer alır. Fiyat bilgisine geçmeden önce güvenlik kamerası nedir? Ve ne işe yarar? Gibi sorulara yanıt arayalım. Güvenlik kameraları hem iş yerlerini hem de evleri koruyan ve güvenli altına alan bir tür gözetleme sistemidir. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan hırsızlık, gasp ve diğer zararlı tehlikelere karşı kullanılması gereken cihazlardandır.

İş yerlerinin, fabrika ve atölyelerin 7/24 gözetlenmesi önemlidir. Burada sadece hırsızlık ve gasp değil, çalışanların etik çalışıp çalışmadıkları ve çalışmadaki performanslarını ölçmek için kullanılması gerekir. Yüksek çözünürlüklü kameralar ile kolaylıkla mekanlarınızda olup biteni izleyip görebilirsiniz.

İlgili Link: Splitter ile Modem ve İnternet Kurulumu

Kaydetme seçenekleri sayesinde de kameraları görüş açılarında yaşanan tüm görselleri 7/24 kaydeder. Bu sayede geçmiş döneme ait görüntüleri dilediğiniz zaman açıp izleyebilirsiniz.

Dahua Kamera Çeşitleri Nelerdir?

Dahua kamera fiyatları çeşitlerine ve modellerine göre değişim sağlar. Dahua kamera çeşitleri ise;

Bullet kamera modelleri; dış mekanlarda ve iç mekanlarda kullanılan bir sistemdir. Büyük modelleri ve hemen görünür olması sebebi ile caydırıcı bir etkiye sahiptir. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü oldukça yüksektir. Bu modeller daha çok toplu yaşanılan alanlarda ve dış mekanlarda kullanılır. Özellikle fabrikalarda, büyük iş yerlerinde, okullarda ve alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılır. Sizler için bullet kamera hizmetleri vermekteyiz. Kurulum ve montaj için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dome Güvenlik Kameraları

Bu cihazlar yuvarlak, küçük ve genelde siyah renkten oluşur. Tek göz şekilden duvara, tavana ve zemine monte edilebilir. Daha fazla görüş açısına sahiptir. Küçük ve estetik olduğu içni iç mekanlarda daha fazla tercih edilir. Özellikle gizli kamera olarak ta kullanabilirsiniz. Bir objenin arkasına saklayıp kolayca görüntü alabilirsiniz. Firmamızdan temin edeceğiniz bu modeller portatif ve küçük olduğu için kendiniz de kolaylıkla kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat bakımından da oldukça uygundur.

Taret Kameraları

Ticarethanelerde kullanılan taret kameraları, en iyi şekilde görüntü almayı sağlamaktadır. Bu kameralarda muhafazada ek bir cam bulunur. Kullanımı ve kurulumu diğerler kameralara göre daha kolaydır. Görüntü kalitesi ve görüş açısı oldukça kalitelidir. Dışarıda ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Taşınabilir Kameralar

Dahua kamera fiyatları, cihazların kullanım kolaylıklarına göre değişir. Özellikle taşınabilir kameralar diğer kameralara göre daha yüksek fiyatta karşımıza çıkar. En uygun kamera fiyatları ve montajı için hemen firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

İlgili Link: PC Oyuncularının Sahip Olması Gereken Oyun Uygulamaları

Kullanım kolaylığı, estetik görünüm, uzun ömürlü cihazlar, görüş açısı fazla cihazlar ve ihtiyacınız  doğrultusunda tüm kamera sistemleri için 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Dahua kamera fiyatları, ve diğer bilgiler için firmamızı hemen arayabilirsiniz. İster evleriniz için isterseniz de iş yerleriniz için en uygun kameraları kolaylıkla, uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz