Ana Sayfa AKTÜEL Dilara Kurtulmuş Kimdir?

Dilara Kurtulmuş Kimdir?

0
Dilara Kurtulmuş Hakkında
Dilara Kurtulmuş Kimdir

Selena dizisinde nazlı rolü ile ünlü olan bir oyuncudur. Selena eski dönemlerin çok ünlü bir dizisiydi. Selena dizisinden sonra birkaç dizide daha oynadığı görülmüştür. Selena dizisinde nazlı rolünde olan Dilara Kurtulmuş son zamanlarda ekranlarda pek fazla görünmemektedir. Ünlü oyuncu 1998 yılında Avusturya’da doğmuştur. Doğumundan sonra ailesi Türkiye’ye yerleşmiştir.

Selena dizisi onun ilk oyunculuk deneyimi değildi. İlk oyunculuk deneyimi Anne babamla evlensene dizisiydi. Ancak onun gerçek anlamda ün yapmasında Selena dizisinin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Selana dizisinin ekranlarda yayınlandığı dönemde Dilara Kurtulmuş da ekranların tanınan yüzleri arasında yer almaya başlamıştı.

Dilara Kurtulmuş Nerede Okuyor?

Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi’nde moda tasarımcısı olarak tamamlamıştır. En çok tanındığı dizi selena dizisi oldu. 2006 ile 2009 yıllarında ekranlarda olan Selena dizisinin küçük Nazlısı rolünü oynarken birçok kişi tarafından tanındı. Ünlü oyuncu bir de Çınar isimli kısa filmde oynadı. Dikkatleri çeken bir konu vardır ki bu da gerek lise eğitimi sırasında gerek ise üniversite eğitimi sırasında herhangi bir projede yer almamasıdır.

Dilara Kurtulmuş Boyu Kaç?

Ünlü oyuncunun şu anki boyu 1.63’tür. 2021 yılı itibari ile 23 yaşında olan ünlü oyuncunun Burcu’nu merak edenler de vardır. Ünlü oyuncunun burcu boğadır. Orta boylarda olan ünlü oyuncu şu an sosyal medyada içerik üreticisi olarak hayatını sürdürmekte ve Youtube üzerinde yayınlamış olduğu videolar da milyonlarca kez izlenmiştir.

Uzun süre ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncunun sosyal medya hesabına giren takipçileri onu tanıyamamıştır. Bunun sebebi de en çok Selena dizisi ile tanınmış olmasıdır. Ünlü oyuncu bir dizide oynayacak olursa bu dizinin dram dizisi olduğunu belirtmiştir. Oyunculuk için doğru zamanı bekliyorum diyerek hayatına influencer olarak devam etmiştir.

Dilara Kurtulmuş Hangi Filmde Oynadı?

Ünlü oyuncunun ilk oynadığı dizi 2002 yılında Anne Babamla Evlensene isimli dizidir. Sonrasında 2003 yılında yine oldukça ünlü olan, çokça izlenen hayat bilgisi dizisinde oynamıştır. Daha sonra oyunculuğuna 2004 yılındaki bir dilim aşk dizisiyle devam etmiştir.

Selena dizisinden hemen önceki sene ise kadının sessizliği isimli dizide oynamıştır. Daha sonra 2006 ile 2009 yılları arasında 3 sene süren ve en çok tanındığı Selena dizisinde oynadı. Sonrasında nefes ve çınar gibi dizi ve kısa filmlerde de oynamıştır. En son oynadığı kısa film çınar 2011 yılında idi. İllgili Link: Seyhan Soylu Kimdir?

Dilara Kurtulmuş Selena’da Kaç Yaşındaydı?

Dilara Kurtulmuş Selena dizisinde oynarken 8 yaşında idi.  Selena dizisinde çocuk rolünde oynayan Dilara Kurtulmuş üniversite hayatında da hala çocuk rolünde teklifler aldığını bildirmiştir. Selena’da en küçük kardeş rolünü mükemmel şekilde oynadığı için sonrasında küçük kardeş rolü için birçok teklif almıştır. Selena dizisinde kardeşi rolünü oynadığı Cansu Demirci kendisi ile anlaşmanın kolay olduğunu bildirmiş. Bunun yanı sıra Dilara Kurtulmuş da Sinem Kobalı çok sevdiğini ara ara görüştüğünü söyler.

İlgili Link: Tüm Yönleriyle Gupse Özay

Selena dizisini nasıl başladığını da anlatmıştır. Ailesinin giyim mağazasının olduğunu ve Selena setinde çalışan bir yakınlarının da nazlı için birine ihtiyaç duyduğunu söyleyip Dilara Kurtulmuşu Cast ajansına yazdırmıştır. Okul esnasında oyunculukla ilgilenmeyeceğini “derslerimi aksatacağımı düşündüm” şeklinde ifade etmiştir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version