Dyson Düzleştirici Ürünleri
Dyson Düzleştirici Ürün İncelemesi | Dinamik Yaşam

Dyson düzleştirici ürün incelemesi yaparken ilk olarak azaltılmış ısı kullanımı sağlayan manganez bakır alaşımı plaklardan bahsedelim. Bu plaklar saça mümkün olduğunca az ısı verirken saça zarar vermeden düzleştiriyor. Ayrıca kablosuz kullanım kolaylığı sayesinde istediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz.2021 yılında en iyi saç şekillendirme ürünü ödülü kazanan Dyson düzleştirici saçı kırmadan düzleştirebiliyor.

Dyson düzleştirici entegre sensör sistemi sayesinde saniyede 100 defa saça verilen sıcaklığı otomatik olarak kontrol ediyor. Kıvırcık ve dalgalı saçları bile kolayca düzleştirebilen Dyson son zamanların en çok tercih edilen saç düzleştiricileri arasında yer alıyor. Dyson düzleştirici 70 dakika gibi bir sürede şarj oluyor ve 30 dakika boyunca kesintisiz kullanım sağlıyor.

Dyson Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır?

Dyson saç düzeleştiricinin son zamanlarda sıklıkla tercih edildiğini rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Esasında bu durum Dyson saç düzleştiricinin pratik bir şekilde kullanım özelliğine sahip olmasından da kaynaklanmaktadır. Üstelik bu markaya ait saç düzleştiriciler oldukça başarışı sonuçlar ortaya koymaktadır. Dyson saç düzleştirici kullanım basamakları şöyledir:

  1. Saç düzleştiricinizin üzerindeki açma kapama kilidini açık konuma getirin.
  2. Üzerinde uçak simgesi bulunan düğmenin koruma bantlarını çıkararak aktif hale getirin.
  3. Kablosuz kullanım için cihazını tam doluncaya kadar şarj edin.
  4. Saç şekillendiricinin üzerindeki düğmelerden saç ısısını seçebilirsiniz.
  5. Saç şekillendirici kullanıma hazırdır. Eğer makinenin şarjı şekillendirme süresince bitiyorsa hybrid şarj modunu kullanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Dyson saç düzleştirici ürün incelemesi gündeme geldiği zaman karşımıza son derece pratik bir kullanım özelliğine sahip olan bir cihaz çıkmaktadır. Elbette ki hemen her teknolojik cihazda olduğu gibi Dyson markasına ait saç düzleştiricileri de kullanılırken mutlaka dikkatli davranmak durumundayız!

Dyson Saç Düzleştirici Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dyson saç düzleştiricinin düşük ısıda bile saça istenilen düzleştirme etkisi verdiğinden sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Dyson saç düzleştiricinin ısı plakalarına el değdirmemeye özen göstermelisiniz.

İlgili Link: Uraw Tüy Dökücü Sprey İncelemesi

Dyson düzleştirici darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır ancak yine de ürünü kullanırken düşürmemeye çalışınız. Dyson düzleştirici ürününü kullandıktan sonra sıcaklığı tam geçene kadar bekletmelisiniz. Beklettikten sonra bir sonraki kullanım için tekrar şarj yuvasına takabilirsiniz.

Dyson Saç Düzleştirici Kullanımı
Dyson Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır | Dinamik Yaşam

Dyson Saç Düzleştirici Fiyatı

Dyson saç düzleştiricinin performans özellikleri ele alındığında piyasadaki en yüksek teknolojinin kullanıldığı görülüyor. Bu yüzden Dyson saç düzleştiricisinin piyasa fiyatı 3.999 TL olarak satışa sunuluyor.

Dyson Saç Düzleştiricinin Garanti Süresi Var Mıdır?

Dyson saç düzleştiricinin garanti süresi Dyson orijinal resmi satış sitesinde 2 yıl olarak belirtilmiştir. Garanti süresine kullanıcı hatası dahil değildir.

İlgili Link: Saç Gürleştirme Konusunda İşinize Yarayacak Bilgiler

Dyson Saç Düzleştirici Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dyson saç düzleştirici ürün incelemesi sonucunda bütün saç düzleştiriciler ile kıyaslandığında 5 yıldızı hak eden bir tasarıma sahip olduğunu gördük. Bu ürün hakkında sık sorulan sorular ise şöyledir:

  1. Saç düzleştiricimi bilmeden açık unutursam çalışmaya devam eder mi?

Saç düzleştirici 5 dakika boyunca tek başına çalışır durumsa kalırsa kendi kendisini kapatır ve siz herhangi bir tuşa basınca çalışmaya devam eder.

  1. Saç düzleştiricisi için hangi bakımları yapmalıyım?

Saç düzleştiricisi kullanıldıktan sonra esnek plakaları nemli bir yumuşak bezle periyodik olarak temizlenmelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz