En İyi Kokteyl
En İyi Kokteyl Organizasyonu Oluşturma Rehberi

En İyi Kokteyl Organizasyonu Oluşturma Rehberi: Kokteyl organizasyonunu düzenlemek için gala yemeklerinde ve özel davetlerde kullanılmak üzere bistro masası kiralamanız, konukları harika bir sunum ve farklı kokteyl seçenekleriyle zengin yemekler ile karşılamanız önemlidir. Resepsiyon, garson, hostes ve kokteyl masası kiralama gibi hizmetler veren bu yapılar nişan, düğün, gala yemekleri ve büyük açılışların vazgeçilmezidir.

Deneyimli ve profesyonel kadrosu sayesinde kokteyl organizasyonu, masası dekorasyonu, çiçek dekorasyonu ve balon dekorasyonu, kokteyl alanı kiralama ve resepsiyon salonundaki bar, catering hizmetleri, karşılama yiyecek ve içecekleri ile özel gününüz daha özel hale getirilebilir.

A’dan Z’ye Kokteyl Partileri Düzenleyin ve Masaları Süsleyin.

Kokteyl mekânını kokteylin ruhuna en uygun şekilde dekore ederken, düzenlerken ve her kokteyl masasını dekore ederken sizin ve misafirleriniz için vazgeçilmez bir ayrıcalıklara sahip olması avantajlı olacaktır. Tül ile rengârenk çiçeklerle süslenmiş kokteyl alanınız şık ve göz alıcı bir davet için hazır olacak ve tabii ki konuklarınıza eşsiz bir görünüm kazandıracaksınız.

Kokteyl İkram Servisi

Kokteylinizde ikram edeceğiniz yiyecek ve içecekler önceden belirlenir. Masalar sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sağlanmaktadır. İsteğiniz üzerine kokteylde hizmet verilmektedir. Kokteyl garsonunun fiyatı, incelik ve seçilen ekstralara göre değişmektedir.

Kokteyl İkram
Kokteyl İkram Servisi

Üçlü Müzik Enstrümanı

Üçlü grup müzik kokteylinize soft müziğe eşlik eden canlı bir gruptur. Grup keman, çello, saksafon, gitar ve diğer üçlü enstrümanları içerir. İsteğiniz üzerine üç kişilik ekip her zaman kokteyl organizasyonunda sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Ne Tür Bir Kokteyl Partisi Yapılır?

Kokteyl organizasyonu için genel açık alan konseptine dayalı yöntemlere göre gerçekleştirilebilir. Bu nedenle çoğu zaman bir söyleşi şeklinde organizasyonlar şeklini alabilir. Bu, esas olarak bir nişan, düğün, büyük açılış, davet veya lansman kokteyli şeklinde yapılabilir. Böylece, bu özel organizasyonu çok özel bir şekilde sona erdirme ihtiyacı ortaya çıktı. Bu nedenle bu konuda profesyonel yardım almak çok daha faydalıdır.

En İyi Kokteyl Organizasyonu Oluşturma Rehberi desteğiyle yapılacak organizasyonun türüne bağlı olarak paylaşılacak detayları içeren bir program sunuyoruz. Bu geceye ve bu özel güne özel olarak hazırlanacak olan kokteyl menüsü ise en dikkat çekici detay olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü davet edilen misafirlerin en iyi şekilde karşılanacağı umulmaktadır. Akşam yemeği mezelerin yanı sıra kokteyller için de planlanabilir. Her şey müşterimizin düzenleyeceği kokteyllerin kombinasyonuna bağlıdır.

Bistro Masa Dekorasyonunun Özelliği

En İyi Kokteyl Organizasyonu Oluşturma Rehberi olarak, bistro, yiyecek ve içeceklerinizin servis edileceği masadır. Firmamızdan kiraladığınız yerde bulunan bistro masa isteğiniz doğrultusunda kumaş, kapak ve tül ile süslenerek davetiye ile hazırlanır. Birçok kokteyl düzenleme konseptine göre şekillendirecek olan firmamız ile muazzam bir kokteyl düzenleyebilirsiniz. Kokteyl organizasyonu ile ilgili tüm detay ve hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz