Gökberk Demirci
Gökberk Demirci Kimdir | Dinamik Yaşam

Gökberk demirci 20 Ekim 1989 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde doğmuştur. Oyuncu Aslen Adanalı’dır. Türk sinema ve dizi oyuncusu olan Demirci, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Demirci 181 boyunda ve 77 kilo ağırlığındadır. Burcu ise terazidir.

Oyuncu hem spor hem de modellik gibi farklı  branşlarlala da ilgileniyor. Oyunculuk kariyerine İzmit’te bir sette tesadüfen başlayan ve burada en büyük şansının Türkan Şoray’ in oynadığı dizeye dahil olmak olduğunu söylüyor. Böylelikle tiyatro eğitimi almaya karar veren Gökberk Demirci dizi oyunculuğu için at binme ve ring sporlarını öğrenmiştir. Bu sporları hala hobi olarak yapan Gökberk Demirci askerliğinsen önce profesyonel olarak Erdem Spor ’da basketbol oynamıştır. Motor sporları ile ilgilenen oyuncunun kardeşi 18 yaşında motor kazasında hayatını kaybedince bu sporu bırakmıştır. Yakın geçmişte de annesini kaybetmiştir.

İtalya’nın ünlü bir moda dergisi için de modellik yapmıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanılan Gökberk Demirci paylaşımları hayranları tarafından oldukça takdir topluyor. Hayvan dostu olarak bilenen Demirci evcil hayvan olarak kedi besliyor. Neşeli ve hayat dolu kişiliği ile tanınıyor.

Gökberk Demirci Kimdir | Dinamik Yaşam

Gökberk Demirci Oynadığı Dizi ve Filmler

Oyunculuk kariyerine Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisiyle 2012 yılında başlayan Gökberk Demirci burada küçük bir rol almasına rağmen hemen fark edildi. 2013 yılında Osmanlı da Derin Devlet isimli dizide yer aldı. 2 senelik bir aranın ardından 2015 yılında Demir Atlı Gringo adlı sinema filminde rol aldı. 2016 yılında Adını Sen Koy ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerle tekrar televizyon ekranlarının karşına geçti. 2016 yılında Yıldızlar da Kayar sinema filminde rol aldı. İlgili Link: Ezgi Şenler Kimdir

2017 Arka Sokaklar dizisi ile tekrar kendini hatırlatan oyuncu aynı yıl içinde Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan isimli sinema filminde oynadı. 2019 yılında Kanal 7’nin yayınladığı Yemin dizinde başrolde emir karakterini canlandırdı.

More Than Just Enemies adlı uluslararası bir filmde Yeniçeri Ağası rolünde oynamıştır. Ayrıca Gökberk Demirci Western filminde oynanmış ve bu film 2 ödül almıştır. Avrupa’daki film festivalinde bu film en iyi kostüm ödülüne layık görülmüştür. Ülkemizde vizyona girmeyen film bu yüzden Türkiye’de fazla duyulmamış ama önemli başarılara imza atmıştır.

Gökberk Demirci Özel Hayatı

Kanal 7 ekranında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren sevilerek izlenen Yemin dizisinin başrol oyuncusu Gökberk demirci yine aynı dizide rol alan Özge Yağız’la uzun zamandır beraberdi. Demirci sosyal medya hesabından sevgilinin yeni dizi afişini paylaşarak ona desteğini de bu şekilde göstermiş oldu. Gökberk demirci yakın zamanda evleneceğinin haberini verdi. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan oyuncu sevgilisi Özge Yağız ile evleneceğini sevenleriyle paylaştı. Evlilik planın daha önce olduğunu fakat annesinin vefat etmesiyle düğün tarihlerini ertelediklerini belirtti. İlgili Link: Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz