İrem Kahyaoğlu
İrem Kahyaoğlu ve Kariyeri | İrem Kahyaoğlu Kimdir

Güldür Güldür’ün sevilen oyuncularından bir tanesi olan İrem Kahyaoğlu, kariyer hayatındaki başarılarından ötürü birçok insanın ilgisini çekmektedir. Bilhassa kendisini Güldür Güldür ile birçok kesime tanıtan Kahyaoğlu, 1980 yılında Kocaeli’de doğmuştur. Tiyatro eğitimi alan ve bu alanda kendini geliştiren ünlü oyuncunun pek çok dizi ve filmde oynadığı bilinmektedir. Peki İrem Kahyaoğlu’nun hayatı ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir? Ünlü oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ile ilgili neler söylenebilir?

İrem Kahyaoğlu Kimdir?

İrem Kahyaoğlu kimdir sorusu pek çok insan tarafından sorulmakta olup bu sorunun cevabı oldukça fazla merak edilmektedir. Kahyaoğlu çeşitli dizi ve filmlerde oynayan ve Güldür Güldür programı ile birçok insanın dikkatini çeken başarılı bir oyuncudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde okuyan ve tiyatronun eğitimini almış bulunan ünlü oyuncu, rol aldığı dizi ve filmlerde başarılı performansı ile ön plana çıkmıştır.

2004 yılında oyunculuk kariyerine başlamış ve pek çok ünlü dizi ile filmlerde rol almıştır. Aliye, Karadayı, Aynı Çatı Altında, Yasak Elma gibi projelerde bulunan Kahyaoğlu, son dönemlerde Güldür Güldür’deki performansı ile ön plana çıkmış ve bu sayede insanların ilgisini çekmiştir. Peki ama İrem Kahyaoğlu’nun hayatıyla ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

İrem Kahyaoğlu Hayatı

Başarılı oyunculuk performansı ile göz dolduran ünlü oyuncunun hayatına dair pek çok detay yer almaktadır. İrem Kahyaoğlu hayatı ile ilgili ilk etapta ünlü oyuncunun nerede ve hangi tarihte doğduğunu ifade etmek gerekmektedir. Ünlü oyuncu Kocaeli’de 17 Ekim 1980 tarihinde doğmuştur. Kendini tiyatro alanında yetiştirmek isteyen Kahyaoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümüne gitmiş ve burada tiyatro ile ilgili gerekli eğitimi almıştır.

Eğitimini tamamladıktan sonra 2004 yılında dizilerde rol almaya başlamıştır. Ünlü dizi ve filmlerde boy gösteren Kahyaoğlu’nun oynadığı ilk dizinin Aliye olduğu bilinmektedir. 2006 yılında ise Aynı Çatı Altında dizisinde rol almış ve bundan sonra farklı dizilerde de oyunculuğunu gösterme fırsatı yakalamıştır. En son olarak Güldür Güldür adlı komedi programında yer alan ünlü oyuncu, hâlâ bu yapımda bulunmaktadır.

İrem Kahyaoğlu Başarıları

Üniversitede tiyatro alanı ile ilgili eğitim alan İrem Kahyaoğlu’nun başarıları oynadığı dizi ve filmlerdeki oyunculuğu ile gelmektedir. 2004 yılında dizilerde rol almaya başlayan ünlü oyuncu, farklı karakterler ile çeşitli yapımlarda bulunmuştur. En son oynadığı dizi olan Yasak Elma’da ayrılan Kahyaoğlu, Güldür Güldür adlı yapımda bulunabilmek adına bu diziden ayrılmıştır. İrem Kahyaoğlu başarıları oldukça fazla olan bir oyuncudur. İlgili Link: Ceren Yılmaz Kimdir

İrem Kahyaoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Uzun süreden beri ekranlarda yer alan İrem Kahyaoğlu’nun tanınmasını sağlayan pek çok dizi ve film vardır. Bu bağlamda İrem Kahyaoğlu rol aldığı dizi ve filmler genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • 2004 yılı Aliye
 • 2006 yılı Aynı Çatı Altında
 • 2008 yılında Irk Bitig / Koro
 • 2010 yılı Karanlıkta Komedi
 • 2012 yılı Rasat Zamanı
 • 2012-2013 yılları Karadayı
 • 2014 yılı Yalancı
 • 2015 yılında Tıngır Mıngır Ülke
 • 2015 yılı Şeytan Tüyü
 • 2017 yılı Yıldızlar Şahidim
 • 2017 yılı Keşanlı Ali Destanı
 • 2018 yılı Yasak Elma

Yukarıdaki gibi sıralana dizi ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu, bu yapımlardaki oyunculuğu ile insanların dikkatini çekerek ön plana çıkmış ve kariyer hayatını başarılar ile doldurmuştur. Bu bağlamda oyuncunun rol aldığı her bir dizi ve filmin oyuncunun kariyer hayatı için oldukça önemli olduğunu ifade etmek olanaklıdır. İlgili Link: Tüm Yönleriyle Nil Özkul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz