Irmak Arıcı Hakkında
Irmak Arıcı Kimdir | Dinamik Yaşam

Irmak Arıcı; aşk ve ayrılık konulu şarkılarıyla oldukça popüler olan genç bir sanatçıdır. Özellikle Mevzim Derin ve Söz Yaşları gibi şarkılarıyla herkesin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcının müzik dünyasında fırtınalar estirdiği söylenebilir.

Irmak Arıcı Hayatı

31 Temmuz 1998 Çankırı doğumlu fenomen şarkıcı, yayınladığı her şarkısıyla uzun süre konuşulmayı ve listelerin ilk sıralarına yerleşmeyi başarmaktadır. 52 kilo ve 1.68 cm boyunda olan sanatçının memleketi Çankırı olmasına rağmen o, İzmir’i çok sevdiği için kendini İzmirli olarak tanımlamaktadır.

Irmak Arıcı hayatı boyunca müzik sektöründe ileri gelen isimlerden biri olarak kalmayı amaçlamakta, hayranlarıyla samimi diyaloglar gerçekleştirmektedir. Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin sevgisini perçinleyen Irmak Arıcı, yayınladığı şarkılarla da müzik listelerinin zirvelerinden inmemektedir.

Irmak Arıcı biyografisi içinde rastladığımız bir başka detay ise şarkıcının Aslan burcu olmasıdır. Ünlü sanatçı Veterinerlik Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mesleği aslen veterinerlik olan Arıcı; müziği ise zevk için yaptığını ifade etmektedir.

Dinlenme rekorları kıran ‘Gece Gibi Gönlüne’ şarkısı Irmak Arıcı tarafından yazılmış ve bestelenmiştir. İşte Irmak Arıcı şarkı yazma ve beste yapma yeteneğinin ilk örneğini sergiledikten sonra Youtube platformu ve sosyal medya onun bu şarkısıyla kasılıp kavrulmuştur. 4 gün içinde takriben 10 milyon görüntülenme elde eden şarkıcı, o günden beri bu alandaki çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir.

Irmak Arıcı düet konusunda da Mustafa Ceceli ile çalışmış; beraber söyledikleri ‘Mühür’ şarkısının bu parçası ise Youtube’da 148 milyondan fazla tıklanmıştır. Arıcı bu şarkıyı sevgilisinin ihaneti üzerine yazdığını belirtmektedir. Kaynak: Çiçek Nuroğlu Kimdir

Yaşadıklarını kağıda dökmenin kendisi için bir alışkanlık olduğunu bildiren Irmak Arıcı duygularını şarkı sözleriyle yansıtmaktan keyif aldığını söylemektedir. 100’ün üzerinde bestesi olan şarkıcı, tüm bunları tek bir kişi için yazdığını ifade etmektedir.

Irmak Arıcı Kişiliği 

 

Irmak Arıcı Hakkında bilinmeyenler

Sıcakkanlı oluşuyla dikkat çeken Irmak Arıcı, vefâ duygusuna çok önem verdiğini dile getirmektedir. ‘Her insan hata yapar ve ikinci bir şansı hak eder. Fakat bence vefasızlık bunun dışındadır.’ Diyen Arıcı; iftira ve nankörlüğü de buna eklemektedir.

Arıcı, kendisini Sezen Aksu’nun en büyük hayranlarından biri olarak nitelendirmektedir. Rap müziğe de çok ilgi duyduğunu dile getiren güzel şarkıcının rap camiasından bilhassa Norm Ender ile Ezhel’i severek dinlediği bilinmektedir.

2018 yılından bu yana müzik gündeminden hiç düşmeyen Irmak Arıcı; görünen o ki uzun yıllar boyunca müzik gündemindeki yerini koruyacaktır.

Irmak Arıcı Özel Hayatı

Genç şarkıcının ailesi veya sevgilisine ilişkin basına yansıyan bir haber olmadığından; Irmak Arıcı ailesi ve Irmak Arıcı sevgilisi hakkında maalesef bir şey bilinmemektedir.

Irmak Arıcı Youtube Kanalı

Irmak Arıcı Youtube kanalı yüzbinlerce aboneye ulaşmıştır. Her videosu büyük beğeni toplayan Irmak Arıcı Youtube kanalında, tüm şarkılarının yanı sıra çeşitli eğlenceli videolara da yer vermektedir.

Ünlü sanatçı, kanalının Official Music Videos bölümünde sırasıyla şu şarkılarını yayınlamıştır:

 • Gün Ağarmadan (Mustafa Ceceli ile birlikte)
 • Mühür (Yine Mustafa Ceceli ile beraber)
 • Kula Bela
 • Bir Devir Bitti (Sinan Akçıl ile birlikte)
 • Gece Gibi Gönlüne
 • Yağmurum Ol
 • Mevzim Derin
 • Söz Yaşları

Yine güzel şarkıcı Ekin Uzunlar ile birlikte ‘Sürme Sürgüne’ şarkısını seslendirmiştir. ‘Kimin Koynunda Uyandın?’ şarkısı da sanatçının en çok ilgi gören parçalarındandır. Bu iki şarkının sözü ve bestesi Irmak Arıcı’ya ait olup; şarkıcı bunları Youtube kanalındaki ‘Söz/Müzik: Irmak Arıcı’ adlı oynatma listesinde yayınlamıştır.

Irmak Arıcı resmi Youtube kanalındaki Cover adlı playlist içerisinde ise Irmak Arıcı tarafından seslendirilen şu parçalar bulunmaktadır:

 • Beyaz Giyme
 • Seni Çok Seviyorum
 • Yorar
 • Öyle Bir Yerdeyim ki
 • Gesi Bağları

Ünlü şarkıcı; Irmak’ın Karavan Günlükleri ile de sevenlerine keyifli anlar yaşatmaktadır. ‘Bip Bip’ ve ‘Zeytinyağlı Yiyemem Aman’ parçalarını seslendirerek Youtube’da yayınlayan şarkıcı, aşk şarkılarıyla hüzünlendirdiği gibi; bu videolarıyla da yüzleri güldürmektedir.

Başka sanatçılara ait olup da Irmak Arıcı’nın söylediği parçalar da büyük yankı uyandırmakta; dinleyenler Irmak Arıcı’nın duygu dolu sesi ve farklı yorumuyla âdeta kendinden geçmektedir. Irmak Arıcı tarafından bambaşka bir şekilde yorumlanan diğer parçalardan bazıları şunlardır:

 • Serserim Benim
 • Sevdam Gelse
 • Gide gide bir söğüde dayandım
 • Irmak Arıcı feat. Serkan-Sigara (Cover)
 • Irmak Arıcı feat. Şafak Ağun-Rüzgar (Cover)
 • Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz
 • Mecbursun
 • Dipsiz Kuyum
 • İlle de Aşk

Irmak Arıcı Sosyal Medya Hesapları

Irmak Arıcı Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı az ama öz kullanan ünlü şarkıcı; hayranlarıyla iletişimi hiç kesmemektedir. Yayınladığı fotoğraflarla, videolarla ilgi çekmeyi başaran sanatçı; takipçileriyle bir bağ kurmuştur. Youtube’da olduğu gibi diğer sosyal mecralarda da popüler olan ve çok konuşulan Irmak Arıcı, yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin ruhuna dokunmayı amaçlamaktadır.

Irmak Arıcı Instagram

Irmak Arıcı Instagram hesabında çok fazla paylaşım yapmasa da 405 bin kişi tarafından takip edilmektedir. 69 kişiyi takip eden Irmak Arıcı’nın Instagram hesabı tabii ki doğrulanmış (onaylanmış) bir hesaptır.

Instagram hesabında yeni çıkan şarkılarıyla ve kendisi hakkındaki gelişmelerle ilgili bilgi veren ünlü şarkıcı, Karavan Günlükleri ile ilgili paylaşımlarda da bulunmaktadır. Seyahat ettiği yerlerden çok güzel kareler paylaşan Irmak Arıcı, bu paylaşımlarda takipçilerine sorular sormakta, yorumlarını beklediğini ifade ederek onları harekete geçirmektedir. Böylelikle takipçileriyle arasındaki ilişkiyi hep canlı tutan Irmak Arıcı; samimiyetiyle ve ses getiren şarkılarıyla hayranlık duyulan sanatçılar arasına girmiştir.

Videolarıyla, paylaşımlarıyla ve seslendirdiği parçalarla adından sürekli söz ettiren ünlü şarkıcı, bildiği yolda arkasına bakmadan ve önüne çıkan engellere aldırmadan yürümeye kararlıdır.

Irmak Arıcı Twitter

Şarkıcının Twitter platformunu aktif olarak kullanmadığı söylenebilir. Bununla birlikte Twitter’da sanatçının adına açılmış Irmak Arıcı fan sayfaları çoktur. irmakarci kullanıcı adına sahip olan ve 14 bin takipçisi bulunan bir hesap olsa da bu Irmak Arıcı’ya mı ait? Sorusu kafaları karıştırmaktadır. Hesap mavi tikli olmadığı ve çok az paylaşım yaptığı için Irmak Arıcı tarafından kullanılmadığı anlaşılmaktadır.

Irmak Arıcı Facebook

Sanatçının Facebook’ta da resmi bir sayfası bulunmamakta olup, Irmak Arıcı adına açılmış Facebook profilleri ve sayfaları onu temsil etmemektedir.

Irmak Arıcı İletişim 

Irmak Arıcı yukarıdaki Instagram hesabında; konser iletişim için aranabilecek bir telefon numarası paylaşmıştır. Arıcı’nın paylaştığı telefon numarası şöyledir: 0542 616 13 42

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz