Isı Cam
Isı Cam Faturaları Düşürür Enerjide Tasarruf sağlar | Dinamik Yaşam

Kış geldi, kapıya dayandı. Doğalgaz fiyatları şimdiden cep yakıyor. Elektriğe zam üstüne zam geliyor. Kış aylarında yakacak ve elektrik tüketimin artması endişeleri de beraberinde getiriyor. Soğuk kış günlerinde harcanan enerji ve yakıt masraflarından tasarruf etmenin yolunu sizin için bulduk.

Isı cam sistemleriyle günlük yaşantınızda enerji ihtiyaçlarınızdan kısıtlama yapmadan aile bütçesine, ekonomiye ve çevremizin korunmasına katkı sağlamanız mümkün. Evet, Yanlış duymadınız. Normal cam sistemlerine kıyasla enerji tasarrufu sağlayan Isı cam sistemleri ısı kayıplarını %50 azaltmaktadır. Isıcam teknolojileri ile pencerelerinizin ya da kapılarınızın aralarındaki boşlukları izole bant film ile katmak zorunda kalmadan daha fazla ısının içeride olmasını sağlarsınız.

Isıcam Sistemleri Kışın Soğuktan Yazın Sıcaktan Korur.

Yaşam her alanında enerji ihtiyacına yönelik çözümler üreten Isıcam Sistemleri sizi kışın soğuktan yazın da sıcaktan koruyarak yakıt giderlerinden tasarruf sağlar. Diğer çiftli camlara kıyasla ısı yalıtım değeri 2 kat daha iyi olduğundan ısıcam sistemlerine harcayacağınız para; size 1-2​ yıl içerisinde geri döner.

İlgili Link: Konfor Cam

Şöyle ki; daha fazla yalıtım ve enerji tasarrufuyla sizi kışın yakıt, yazın da klima masraflarında tasarruf sağlar. Dış cephe izolasyonunun toplam maliyeti kurulan sisteme göre metrekare başına 30-40 Euro arasında değişiklik gösterirken Isıcam fiyatları ile doğalgazdan sağlanan enerji tasarrufu size yıllık ek kazanç olarak ta geri dönecektir. İşte bu nedenle biz diyoruz ki; camlarınızı değiştirin, Isıcamla elektrik ve doğalgaz faturalarınızda  tasarruf edin. Kışın doğal gaz faturasını yazın elektrik faturasını kendinize dert etmeyin.

Isıcam Sistemleri İle Evinizdeki Konforun Keyfini çıkarın.

Bu doğrultuda modern ve ileri teknolojilerle üretilen Isıcam sistemlerinin sağladığı ısı kontrolü sayesinde  yaşadığınız alanda ısı kaybı/kazancını azaltır. Bu sayede doğalgaz faturam bu ay ne kadar gelecek diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Elinizi korkak alıştırmayın Isıcam taktırın kış kar kıyamette doğalgaz faturanız çok gelecek diye soğukta oturmak zorunda kalmayın. İki camlı ısı koruyucu Isıcam sistemlerinin evinizde sağladığı konforun keyfini çıkarın.

İlgili Link: Isıcam Nedir

Neden Isıcam Kullanmalıyım?

Neden Isıcam Kullanmalıyım? Sorusuna cevap vermeden önce, sizlerin daha iyi bir değerlendirmesi için bir konuya açıklık getirmek istedik. Binalardaki ısı kayıplarının %30’u pencerelerden kaynaklanıyor. Binalarda enerji tasarrufu sağlayamayan  camlar nedeniyle yaşanan bu enerji kaybının ülke ekonomisine yıllık maliyet ise 5 milyar TL’yi buluyor. Enerji tasarrufu açısından camın önemi dahi iyi anlaşılıyor. Şimdi bunun kararını siz verin. Yalıtım ve enerji tasarrufu sağlayan ısıcam fiyatları makul olduğundan camınız değiştirin. Bir ömür rahat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz