Kadın Olmak Zor
Kadın Olmak Zor Değil Zorlaştıran Erkek

Kadın olmak istediğin saate istediğin yere gidebilmektir. Kadın olmak sokakta rahatça yürüyebilmektir. Kadın olmak tecavüze uğramadan akşam evine dönmektir. Kadın olmak özgür olmaktır. Kızının o saate orda ne işi vardı? Sorusu bir babanın en son duyacağı sorudur. Neden sen kendi erkek çocuklarına sahip çıkamıyor musun? Sorusu katilin babasına sorulacak ilk sorudur. Kadın olmak kocandan dayak yemek değildir. O insana karşı çıkıp haklarını savunmaktır. Sen korkma korktukça üstüne gelecekler sen ses çıkar senden uzaklaşacaklar. Sen dünyanın yaratıcı, doğurgan, temizlenen sakin yanısın. Savaş sana göre değil ama gerektiğinde kendin için ve sevdiklerin için savaşmalısın.

Sen erkeklerin işine gelince prenses işine gelmeyince fahişe değilsin. Sen kendinsin güzelsin aynaya baktığında sen ne isen osun sen sensin kimseyi dinleme kendin ol. Kadın olmak güzel olmaktır, güzelliktir. Kadın olmak, gülümsemektir etrafa huzur dağıtmaktır ilk öncede kendine huzur vermektir. İlgili Link:

Kadın Sanattır

Kadın olmak bir sanattır seni sadece sanattan anlayan anlayabilir. Kadın olmak çocukları üşümesin diye fön makinesini açık bırakıp diğer odada intihar etmek değildir. Kadın olmak cinsel dürtülerini kontrol edemeyen hayvanlar yüzünden bir plazanın 20.katından aşağıya atılmak değildir. Kadın olmak 11 Şubat 2015’te tecavüz girişimine direndiği için minibüste 3 defa bıçaklanıp sonra demir çubukla dövülüp daha acısı cesedi yakılıp elleri kesilip ölüme terk edilmek değildir. Kendinize sorun bu soruyu verdiğiniz kararları tekrar inceleyin cezaları artırmayınca bu son ölümlerin sonu gelebilecek mi?  Ya da en iyisi siz ilk önce kendinize bu soruları sorun bu son ölümler intihar mı yoksa cinayet mi?

Sen izin verme kimsenin sana dokunmasına sakın izin verme bağır çağır bırak istediğini söylesinler sana sen kendin ol. Bırak o kendi cinsel dürtülerini kontrol etmeyi öğrensin etek giyince sana bakmamasını öğrensin sen neden etek giymeyesin ki o neden istediği yere baksın ki bırak o kendine çeki düzen versin sen verme sen kendin ol sakın izin verme sana dokunmalarına sen kadın ol izin verme sakın. Millet ne der diye düşünme kendin istemiyorsan yapma. İlgili Link: Türkiye’deki Kadın Plaj Yerleri 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz