Kokteyl Masası Kiralama Fiyatı
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatı

Açılış, nikâh, davet, gala ve her türlü organizasyonun en başta gelen öğeleri arasında kokteyl masaları yer almaktadır. Davetlilerin son derece şık bir şekilde karşılanması, ayaküstü sohbetler yapılırken muazzam ikramların sunulması ve bir şeyler içilebilmesi açısından kokteyl masaları son derece elit ortamların oluşturulmasında oldukça etkilidir. Yapılan organizasyonun içeriğine göre hazırlanmış ve içerisinde bulunan alan ya da mekân ile bir bütün oluşturacak şekilde dekore edilmiş olan kokteyl masaları ile davetlilere akılda kalıcı ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak mümkün olmaktadır. Günümüzde pek çok organizasyon için kokteyl masalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu amaç ile kokteyl masası kiralama firmaları aktif olarak hizmet sağlamaktadır.

Kokteyl Masası Nedir?

Lokanta, cafe, disko bar ve çeşitli eğlence mekânları için üretilmiş olan, organizasyonlarda ve davetlerde de oldukça sık bir şekilde tercih edilen, gelen misafirlerin ayaküstü sohbet etmesi ve bu esnada çeşitli ikramların sunulmasına olanak sağlayan yüksek ayaklı küçük masalara kokteyl masası adı verilmektedir.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Yapılan organizasyonlarda, organizasyon içeriğine göre hazırlanmış olan kokteyl masası, davetliler üzerinde son derece olumlu izlenimler bırakacaktır. Ayrıca masa etrafında gerçekleştirilecek olan sohbetler ve sunulan ikramlarda geceye ayrı bir tat katacaktır. Kokteyl masası kiralama hizmeti sağlayan firmalar ile iletişime geçilerek, yapılacak olan organizasyon, organizasyona katılacak olan davetli sayısı gibi bilgilerin verilmesi fiyatın belirlenmesinde önemlidir.

Verilen bu bilgiler ışığında ihtiyaç duyulabilecek sayıda kokteyl masası hazırlanmaktadır. Kokteyl masası sayısı, süslemede kullanılması istenilen malzemeler ve ekstra talepler kiralama fiyatları üzerinde son derece etki etmektedir.

Kokteyl Masası Kiralama Ücretini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Yapılacak olan organizasyonun en iyi şekilde olması ve davetlilerin organizasyonun her anından son derece büyük keyif almaları, organizasyon sahipleri için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu neden ile organizasyonlarda her türlü ayrıntı düşünülmektedir. Bu çerçevede kokteyl masası kiralama hizmeti almak için çeşitli organizasyon firmalarında destek talep edilmektedir. Belirli bir ücret karşılığında yapılan kiralama işleminde ücreti etkileyen faktörler şu şekildedir;

  • Organizasyonun nerede, ne zaman olacağı fiyat üzerinde etkilidir.
  • Kiralanmak istenen kokteyl masası sayısı fiyat üzerinde etkilidir.
  • Şehir dışında yapılmak istenen organizasyonlarda oluşacak olan nakliye ücreti fiyat üzerinde etkilidir.
  • Kokteyl masası üzerinde kullanılacak olan örtünün kalitesi fiyat üzerinde etkilidir.

Kokteyl masası süslemede kullanılacak olan ekipmanların kalitesi fiyat üzerinde etkilidir. Organizasyonun süresi kokteyl masasının kiralanma fiyatı üzerinde etkilidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz