Lazer Liposuction Nedir?

Lazer liposuction uygulaması ile vücudunuzda dirençli olan tüm yağların kısa süreli ve kesi olmadan alınmasını sağlayan lazer liposuction uygulaması, kliniğimizde hekimimizin lazer liposuction uygulaması ile vücudunuzda dirençli olan tüm yağların kısa süreli ve kesi olmadan alınmasını sağlayan lazer liposuction uygulaması, kliniğimizde hekimimizin muayenesi sonucunda özel hastane ortamlarında ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Biraz öncede söz ettiğimiz gibi kesi olmada yapılan liposuction uygulamasında 3 mm genişliğinde deliklerden girilerek vücuttaki fazla yağların alınması sağlanabilmektedir. Açılmış olan bu delikler de kıvrım bölgelerden açılacağı için işlem sonrasında belirgin olmamakla birlikte zamanla tamamen yok olabilmektedir. Operasyon sonrasında işlemin etkisi de yine hemen gözle görülmektedir

En hızlı karın kası çıkarma yöntemlerinden biri olan vaser hi-def yönteminden de bahsetmeden geçmek olmaz. Uzun süredir spor ve diyet yapmanıza rağmen bir türlü istediğiniz karın kası görünümüne kavuşamıyorsanız, mutlaka bu harika ve oldukça etkili olan en hızlı karın kası çıkarma yöntemi olan vaser hi-def ile tanışmalısınız. Dr. Leyla Arvas ve ekibinin esdtetik alanındaki ünü ve başarısı birleştiğinde ortaya çıkan birbirinden özel ve güzel sonuçlar ile sizler de bir an önce tanışmak içi hemen kliniğimize gelerek ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması en önemlisi kan olmadan ve dolayısı ile de kesi olmadan yapılan son derece etkili ve en önemlisi de yıllardır kavuşmayı beklediğiniz o harika karın kaslarını elde etmenin en etkili yollarından biridir. Erkeklerde vaser hi-def işlemi yaklaşık 2 ile 4 saat kadar sürmekte olup, işlem sonrasında özellikle karın bölgesinde ağrılar olabilmektedir. Yaklaşık 1 hafta içinde sonlanan bu ağrılar sonrasında kişiler ağrısız ve acısız bir şekilde günlük yaşamlarına geri dönebilmektedir. Ayrıca kişiler isterler ise operasyon ardından 10 gün sonra egzersiz ve yavaş sporlara başlayabilmektedir. Bunun yanı sıra en son görünüm ise 3 ay sonrasında tam anlamı ile kendini göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz