Lr Health Gençlik Maskesi Nasıl Kullanılır
Lr Health Gençlik Maskesi | Dinamik Yaşam

Avrupa’da kozmetik alanında yaptığı yatırımlarla bilinen LR Health & Beauty markasına ait  Zeitgard Serox Instant Result Mask gençlik maskesi son dönemlerin en yenilikçi ve en etkisi yüksek ürünü olarak piyasadaki iddaasını sürdürüyor. İlk uygulamadan itibaren etkisini görebileceğiniz kırışıklık giderici Serox Instant Result Mask gün içerisindeki etkisini 12 saat süreyle sürdürüyor.

Türkiye’de ve yurdışında doğrudan satış pazarlaması ile büyüyen LR Health & Beauty, ürünü Serox Instant Result Mask ile çok daha diri ve genç bir görünüm elde ederek, yılların yüzünüzdeki yıpratıcı etkisini azaltabilirsiniz.

Lr Health Gençlik Maskesi Kullanım Önerisi

Fındık büyüklüğünde kremi göz etrafına sürmeden cildinize uygulayın. Bu işlemi yapmadan önce cildinizin temizlenmiş olmasına dikkat edin. Maske sürdükten yaklaşık 20 dakika içinde kuruyacaktır, Kuruduktan sonra ılık su ile yüzünüzü tamamen durulayın. Maskeyi haftada iki kere düzenli olarak kullanın.

LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask Fiyatı

 LR Health Gençlik Maskesi Nedir
LR Health Gençlik Maskesi

Daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt görünümü elde etmenizi sağlayan Serox Instant Result Mask  gün içinde daha hızlı bir kan dolaşımı elde etmenizi sağlayarak, cilde  daha taze bir görünüm sağlıyor. LR ZEITGARD Serox Instant Result Maskesinin 50 ml satış fiyatı 399,90 TL.

Gençlik Maskesi

Zaman denilen olgu herkes için hızlı bir biçimde ilerliyor. Geçen zaman içinde de yer çekimi kuralları devreye giriyor. İnsanlar ne kadar kendisine özen gösterirse göstersin kendisinin cildinde ince çizgiler, sıkılık kaybı, sarkmalar, lekeler gibi yaşa bağlı ortaya çıkan sorunlar var. İş de bu durumda da insanlar daha genç ve güzel görünmek için farklı türden arayışlara giriyor. Estetik uygulamasına başvurmak istemeyen insanlar ise doğal yöntemler aracılığı ile genç kalma yolunda adım atıyorlar.

Gençlik Maskesi Nedir?

Bu doğal yöntemlerden bir tanesi de gençlik maskesi adı verilen yöntemdir. Özellikle dünya çapında Japonların bu konuda çok güzel, çok özel gençlik maskeleri vardır. Pirinç, bal ve sütten yapılan bu maskeler adından anlaşılacağı üzere genç ve güzel olmak için yapılan maskelere verilen genel isimdir.

Gençlik Maskesi Kimler İçindir?

Hazır olarak piyasada farklı kozmetik markalarının farklı kozmetik ürünleri de yer almaktadır. Bu isimle piyasaya satışa sunulurlar. Cilt üzerinde yer alan sarkmalar, yaşa ve güneşe bağlı oluşan lekeler, sıkılık kaybı, ince çizgiler ve kırışıklıklar içindir. Özellikle otuz yaşından sonra kullanılması tavsiye edilir. Düzenli olarak temizlenmiş cilde haftada bir veya iki kere uygulanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz