Online Spiritüel Enerji Uzmanı Nedir

Online spiritüel enerji uzmanı nedir? Günlük hayatta yaşadığınız can sıkıcı ve sürekli tekrar eden zincirlerden kurtulmanız konusunda profesyonel destek hizmeti sunabilme kabiliyetine sahip olan kişilere spiritüel enerji uzmanı denir. Yaşantınızda bir türlü anlamlandıramadığınız tıkanıklık durumlarının online ortamda giderilmesine yönelik çalışmaların tamamı online spiritüel enerji uzmanı hizmetleri kapsamında yer alır.

Bazı problemlerde, çözüm için uzmanının yanına gitmemize gerek yoktur. Uzaktan da online olarak destek alabiliriz. Online spiritüel enerji uzmanı bunlardan biridir. Enerjiyi kullanarak sorunları çözüme ulaştırdığı için fiziksel olarak yanında olmaya gerek yoktur. Peki, nedir bu spiritüel enerji. Ruhun maddi olan her şeyden arınarak manevi boyuta ulaşma çabasıdır. Bu enerji sayesinde ruh, ilahi seviyenin yasalarına ulaşmayı amaçlar. Derviş ve bilge diye bahsettiğimiz kişiler bu derecelere yükselebilmiş kişilerdir.

Spiritiüel enerji uzmanı, insanların bu tinsel boyuta varmasına vesile olur. Kötü enerjiden sıyrılıp yaşamın özündeki pozitif enerjiyi ruhuna yerleştirir. Böylelikle negatiflikten tamamen arınmış bir aura ile pozitif yönünüze güç katabilirsiniz.

Online Spiritüel Enerji Uzmanı Ne İş Yapar?

Spiritüel enerji ile gitmek istediğiniz manevi zirveye varabilirsiniz. Bunun için gidip uzmanlayüz yüze görüşebileceğiniz gibi online spiritüel enerji uzmanı desteği de alabilirsiniz. Bu uzmanlar, kendilerinden danışmanlık almak isteyen kişilere rehber olurlar. Yaşamını götürmek istediği noktaya ulaşmasına aracı olarak, olumlamalar yaparlar.

Spiritüel enerji uzmanının bir başka görevi ise insanları gereksiz kaygı ve korkularından kurtarmaktır. Böylelikle temiz ve huzurlu bir zihinle hayatlarına devam edebilirler. Online olarak danışmanlık almanın ayrıca avantajları vardır. İhtiyacınız olan her an size yardımcı olabilirler. Anlık hislerinizi ve negatif enerjinizi tedavi edebilirler. Hem zihni hem de bedeni uyanışa geçirmek için tercih edilen bazı yöntemler şunlardır;

 • Olumlama
 • Meditasyon
 • Nefes terapisi
 • Astral seyahat
 • Bioenerji
 • Telepati
 • Telekinezi
 • Frekans
 • Empatik bilinç
 • Yüksek farkındalık
 • Parapsikoloji

Bunlar spiritüel çeşitlerinden bazılarıdır.

Online Spiritüel Enerji Uzmanı Nasıl Olunur?

Onlineeğitimler ve sertifikalı koçluk eğitimleri ile online spiritüel enerji uzmanı olmak mümkündür. Alınaneğitimler sonucunda danışmanlık konusunda sertifika ve profesyonel yetkinlik kazanılır. Günümüzde bu branşa ilgi ve ihtiyacın artmasıyla artık okulları da kurulmaya başlanmıştır. Şimdilik en çok tercih edilen yöntem online eğitim ile e-devlet onaylı sertifika almaktır. Spiritüel enerji uzmanlığı her ne kadar yaşam koçluğu ile karıştırılsa da aslında çok farklı bir şeydir. Manevi olarak insanı rahatsız eden kötü düşünce ve enerjiyi tamamen dönüştürmek üzere eğitim almışlardır.

Kimi insanlar yüksek benliğine ulaşmak için duaya, namaza ve ibadetlere sarılır. Kimileri ise hoşgörülü olmayla, her şeyi sevmeyle, nefret ve öfkesiz bir hayata adım atmakla bu benliğe ulaşır. Tüm bu yöntemler spiritüel yaşamın sırrını çözmeye vesile olur. Bunları uygulamanın sonucunda insan özüne ulaşır, şükretmeyi, mutlu olmayı öğrenir ve ilahi güce ulaşmayı amaçlar.

Yani fiziksel olarak yapılan işlemler değişse de sonuçta ruhsal huzura ulaştırıyor. Bu enerjiye dua, çakra, aura veya inanç diyebiliriz. İsminin bir önemi yok. Önemli olan onu doğru bir şekilde kullanabilmek! Bunun için bir kılavuza ihtiyaç vardır, işte bu kılavuz, spiritüel enerji uzmanıdır.

Online Spiritüel Enerji Uzmanı Tercihlerinde Neye Dikkat Etmeliyiz?

Hayatın koşturmacasından yorulan her insan, bir süre sonra dinlenmek ve bu tantanadan uzaklaşmak ister. Bazısıbunu tek başına başarabilirken bazıları destek alma ihtiyacı hisseder. Online spiritüel enerji uzmanı işte bu kişilere yardım etmek için vardır.

Fakat günümüzde bir çok meslekte olduğu gibi bu mesleği de taklit eden insanlar bulunabilir. Bunlar eğitimini almadan ve işin derinliklerini bilmeden sadece para kazanma amacıyla çalışırlar. Bu türinsanlardan fayda sağlayamayacağınız gibi maddi ve manevi zarara da uğrarsınız. Bu nedenle çevresi tarafından bilinip sevilen ve sertifikası olan uzmanlara ulaşmak gerekir.

Gerçek bir spiritüel enerji uzmanı, sizleri ruhsal rahatlığa kavuşturacak vasıtadır. Eğer iyi bir uzmandan destek alırsanız sayısız kazançlarınız olur. Bakış açınız güzelleşir, tükenmişlik sendromu yaşamazsınız, huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşursunuz. Stres, nazar ve göz gibi negatif enerjilerden kaynaklı tüm rahatsızlıklardan arınırsınız.

Ruhunuzu hasta eden bir şey bedeninize geçmeden ondan kurtulabilirsiniz. Auranızı güçlendirip negatif enerjiye karşı kalkan oluşturabilirsiniz. Bu uzmanların işi her ne kadar ruhsal olsa da öngörülebilir fiziksel problemlere de engel olurlar. Fakat sorununuz fiziksel boyuta ulaşmışsa sizleri öncelikle doktora yönlendirebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz