Pc Oyuncularının Oynadığı Oyunlar
Pc Oyuncularının S Sahip Olması Gereken Oyun Uygulamaları | Dinamik Yaşam

Bugün size en sorunsuz oyun deneyimini sağlamak için birlikte çalışan uygulamaların bir listesini sunuyoruz. Tüm bu uygulamalar, bilgisayarınızda mükemmel oyun deneyiminin keyfini çıkarmanıza katkıda bulunur.

Discord

Discord, oyunculara yönelik modern, ücretsiz, tescilli, çok platformlu bir VoIP uygulamasıdır. Özelliklerinin birkaçından bahsetmek gerekirse, birden çok sunucuyu ve birden çok kanalı kullanmayı destekler ve güzel bir kullanıcı arayüzü sunar.

OBS Studio

OBS Studio, görüntüleri yakalamak için ücretsiz, platformlar arası ve açık kaynaklı bir HD yayın ve kayıt uygulamasıdır. Çevrimiçi oyun yayını yapmak, video ve sesi doğrudan web kameranızdan kaydetmek, hızlı yayın için YouTube ile entegre ederek kullanabilirsiniz.

İlk başta karmaşık görünebilen temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, ancak bir kez asıldığınızda ileriye doğru yumuşak bir yelken olacaktır. Özellikleri arasında sınırsız sayıda sahne, kaynak başına filtreli dahili bir ses mikseri, kısayol tuşları, özelleştirilebilir bir düzen, eklenti desteği vb. bulunur.

Razor Cortex: Game Booster

Razor Cortex: Game Booster, herhangi bir bilgisayarın oyun performansını artırmak için oluşturulmuş ücretsiz bir uygulamadır. Özellikleri arasında RAM optimizasyonu, FPS istatistikleri ve bir oyunu başlattığınız anda otomatik performans artışı sayılabilir.

F.lux

F.lux, ekran ışığınızı ve parlaklığınızı bulunduğunuz odanın rengine uyacak şekilde otomatik olarak ayarlayan çok platformlu bir uygulamadır. Sağlıklı bir görme sağlaması nedeniyle doktorlar tarafından da önerilmiştir. Temiz ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı tamamen ücretsizdir ve ayarlarının yapılandırılması kolaydır.

CCleaner

CCleaner, gelişmiş bir sistem temizleyici ve optimize edicidir. 2,5 milyardan fazla indirme ile, tartışmasız gezegendeki en popüler sistem temizleyicisidir.

Uygulamalarınızı yönetmek, kayıt defteri sorunlarını düzeltmek, yedeklemeleri ve diğer bilgisayar bakım görevlerini otomatikleştirmek için kullanabilirsiniz. CCleaner ayrıca bellek ayrıntıları, işletim sistemi etkinleştirme durumu vb. gibi ilgili bilgisayar bilgilerini de görüntüler.

CPU-Z

CPU-Z, size bilgisayarınız hakkında bilgi veren ücretsiz bir yazılımdır. Bu bilgiler, işlemcinizin adını, numarasını, kod adını, işlemini, paketini ve önbellek düzeylerini içerir.

Aynı zamanda ana kartınız ve yonga setiniz, bellek türü, boyutu, zamanlamaları, modül teknik özelliklerinin yanı sıra her bir çekirdeğin dahili frekansı ve bellek frekansının gerçek zamanlı ölçümü hakkında ayrıntılar verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz