Plexr Konusunda Nerelerden Hizmet Alınır?
Plexr Nedir, Ne İşe Yarar?

Plexr, bir diğer adı ile plazma enerjisi, ameliyatsız göz kapağı estetiği, Plexr plazma estetiği ve plazma yöntemi ile anılan estetik işlemdir. Bu işlem plazma enerjisi kullanarak yapılır. Plexr plazma ile cerrahi operasyon olmadan göz kapağı germe, göz kapağı kaldırma, alt göz kapağındaki torbaların giderilmesi gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bununla birlikte yine plazma enerjisi ile üst dudak çizgileri giderilir, akne lekeleri ortadan kalkmakta ve cilt üzerinde gençleştirme gibi işlemler yapılmaktadır. Plazma enerjisi ile cilt üzerinde pek çok estetik işlemi hallolmaktadır. Özellikle orta yaşlı kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

 

Plexr Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Bu işleme başlanmadan önce estetik yapılacak olan bölge antiseptik sıvılar ile iyice temizlenmelidir. Sonrasında kişinin acı çekmemesi için lokal anestezi etkisi olan kremler sürülür. Göz kapağı uyuştuktan sonra özel bir cihaz ile göz kapağına estetik işlemi yapılır. Çok kısa bir işlemdir ortalama iki göz yarım saat sürmektedir.

İşlemden sonra birkaç saat boyunca göz kapağında hafif bir ağrı olabilir fakat bu ağrı geçicidir. Yine de ağrı kesici almanızda bir sakınca yoktur. Aynı zamanda Plexr estetik işleminden sonra birkaç gün boyunca ödem oluşabilir. Fakat bu ödem kendiliğinden geçiyor ve hiçbir şekilde ağrı sızı vermiyor. Sizler de göz kapağınızı şekillendirmek istiyorsanız estetik cerrahisinden destek alabilirsiniz.

Plexr Konusunda Nerelerden Hizmet Alınır?

Plexr işlemi için estetik cerrahisi uzmanlarından yardım alabilirsiniz.  Özel hastanelerde ve estetik merkezlerinde Plexr işlemi yapılmaktadır. Plexr uygulaması plazma enerjisi ile uygulanan bir estetik yöntemidir. Uygulandığı alanlarda oldukça geniştir. Göz kapağı problemlerinde, dudak üstü sigara çizgileri, çatlak tedavisi, akne izi tedavisi, yara izi tedavisi, kırışıklık tedavisi ve yüz gençleştirme alanlarında kullanılır.

 

Plexr Plazma Tedavi Avantajları

Plexr plazma avantajları arasında ilk sırada ameliyat olmadan estetik yapmak yer alır. Hiçbir şekilde ameliyat masasına yatmadan istediğiniz bölgeyi daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Bu işlem yapılırken estetik yapılacak olan bölgeye lokal anestezi etkisi olan bir krem sürülür. Bu sayede işlem sırasında hiçbir şekilde acı çekmezsiniz.

Uzun süren ameliyatlar, sık aralıklarla alınan anesteziler ve sık sık yapılan seanslar yerine tek seferlik ortalama yarım saat içerisinde istediğiniz vücut şekline sahip olmuş oluyorsunuz. Fiyatı da çok uçuk olmamakla beraber can yakıcı olmadığı için çok tercih edilir.

 

Plexr Plazma Yan Etkileri

Plexr plazma işleminden sonra birkaç saat boyunca ağrı yaşayabilirsiniz. Ancak hafif bir ağrı kesici ile bu ağrının da üstesinden gelebilirsiniz zaten birkaç saat sonra geçtiğini fark edebilirsiniz. Bununla birlikte estetik yapılan bölgede yine birkaç saat boyunca ödem oluşabilir. Bu ödem de kendiliğinden bir iki saat içinde kaybolacaktır. Doktorunuz sizlere gerekli her bilgiyi verecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz