Haluk Kalyoncu Kimdir
Tüm Bilinmeyenleriyle Haluk Kalyoncu | Dinamik Yaşam

Tüm bilinmeyenleriyle Haluk Kalyoncu’nun hayatı, her geçen gün daha da fazla merak uyandırıyor. Özellikle iş dünyasının bilinen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Haluk Kalyoncu, yaptığı evlilik ile de dikkatleri üzerine çekti. Nevin Kalyoncu ve Hasan Kalyoncu’nun oğlu olarak dünyaya gelen Haluk Kalyoncu, aldığı siyaset bilimi eğitimi ile kariyer basamaklarını üçer beşer çıktı.

Bilkent Üniversitesi’nin Siyaset Bilimi bölümünü başarı ile tamamlayan Haluk Kalyoncu, Kingston Üniversitesi’nde başarılı bir şeklide yüksek lisansını da tamamladı. Geçmişten günümüze siyaset ile yakından ilgilenen Hasan Kalyoncu, bu yanı ile oğlu Haluk Kalyoncu’yu da etkiler. Aslen Trabzonlu olan Kalyoncu ailesi gerek siyaset, gerekse iş dünyasında ismini duyurabilmeyi başarmıştır.

 

Haluk Kalyoncu Kimdir?

 

Kalyoncu ailesinin en küçük bireylerinden birisi olan Haluk Kalyoncu aslen Trabzonludur. Milli Selamet Partisi döneminden günümüze değin siyaset ile yakından ilgilenen Hasan Kalyoncu’nun oğlu olarak tanıdığımız Haluk Kalyoncu ilkokul, lise ve üniversite eğitimini başarı ile tamamlar. Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Haluk Kalyoncu hem siyaset ile yakından ilgilenmiş hem de iş dünyasından da geri kalmamış.

Kendisinin kaç yaşında olduğu tam olarak bilinmemek ile beraber Haluk Kalyoncu, 24 yaşındaki Yelda Demirören ile 2018 senesinde nişanlandılar. Sosyetenin yakından takip ettiği Demirören ailesinin biricik kızları ile dünya evine giren Haluk Kalyoncu’da insanların merak noktası haline geldi. İlgili Link: Irmak Arıcı Kimdir

2018 Kasım ayında aile arasında düzenlenen nişan töreni ile nişanlanan çift, oldukça ihtişamlı bir düğün yapmak için de gün sayıyordu. Son yılların medya yatırımları ile gündemden düşmeyen Demirören ve Kalyoncu ailesi, ailecek güzel bir uyum yakaladıklarını da dile getiriyor. Eğitim, inşaat sektörüyle beraber medya yatırımları ile de dikkatleri üzerine çeken Kalyoncu ailesi, Doğan Medya’nın şirketlerini satın alarak gündeme gelen Demirören ailesi ile güçlerini birleştirme yolunda adımlar atıyor.

 

Haluk Kalyoncu’nun Görkemli Düğünü

 

24 yaşındaki Yelda Demirören ile dünya evine giren Haluk Kalyoncu, organize ettikleri görkemli düğün ile adeta davetlileri kendilerine hayran bıraktı. Çiftin nikah şahitliğini yapan Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’da bu görkemli düğüne renk kattı.  Çırağan Sarayında gerçekleşen düğün, haftalarca gündemden düşmedi. İki bine yakın davetliyi ağırladıkları düğünde çift son derece heyecanlı ve mutlu görünüyordu.

Pek çok ünlü isimin katıldığı bu görkemli düğün, üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen halen pek çok insan tarafından konuşuluyor. Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin biricik kızları Yelda Demirören ile dünya evine giren Haluk Kalyoncu, müstakbel eşini çok sevdiğini ve onunla bir ömrü paylaşmak istediğini de dile getirmeden geçemiyor.

 

Haluk Kalyoncu’nun Eşi Yelde Demirören Kimdir?

 

Revna Demirören ve Yıldırım Demirören’in kızı olarak dünyaya gelen 1994 doğumlu Yelda Demirören, aslen Bursalıdır. 3 kardeşli bir ailede büyüyen Yelda Demirören, ilkokul ve lise eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra Özyeğin Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazanır. Kazandığı bölümü de üstün bir başarı ile tamamlayan Yelda Demirören kariyer yapma yolunda büyük bir istek ile ilerliyor. Aile şirketinde çalışmaya başlayan Yelda Demirören, hayatını birleştirdiği Haluk Kalyoncu ile çok mutlu olduğunu da her fırsatta dile getiriyor.

2018 senesinin Kasım ayında Haluk Kalyoncu ile nişanlanan Yelda Demirören, sosyetenin aklından kolay kolay silinemeyecek bir kınagecesi organizasyonu ile de dikkatleri üzerine topladı. “Sultan” konsepti ile düzenlenen kına gecesine oldukça ünlü isimler de katılmıştı. Kına gecesini aratmayacak ihtişamda bir düğün organizasyonu da düzenleyen çift, nikah şahitlerinin Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan olmasını da çok istedi.

Yine nişan yüzüklerini kesen Erdoğan çifti, bu isteklerini geri çevirmedi. Çırağan Sarayında ailelerine yakışır bir düğün düzenleyen Demirören ve Kalyoncu çifti, davetlilerine güzel bir gece yaşattı. Evliliklerinin güzel gittiğini öne süren çift, her geçen gün birbirlerini daha da çok sevdiklerini belirtiyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz