Zozan Şimşek Hakkında
Zozan Şimşek Kimdir | Dinamik Yaşam

Zozan Şimşek adını ilk defa Feyyaz Dumanla beraber duyduk. Geçtiğimiz sene evlenen çift uzun zamandır beraberlerdi. Aşklarını gözden uzak sessiz sakin bir şekilde yaşayan Feyyaz Duman ve eşi Zozan Şimşek çifti merak konusu oldu.

Feyyaz Duman Kimdir?

Geçtiğimiz yıllarda FOX TV ekranlarında canlandırılan Kadın dizisinde rol oynayan Feyyaz Duman bu dizideki rolüyle oldukça beğeni toplamıştı. 1982 doğumlu olan Duman aslen Mardinlidir. Duman’ın boyu 175 cm kilosu ise 65’dir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk dansları bölümünde tamlamıştır.

Mezuniyetinden sonra New York’ta oyunculuk eğitimi almış ve 5 yıl burada kaldıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapmaktır. Annemin Şarkisi adlı filmle 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde En iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Ayrıca Feyyaz Duman Türkiye’de Antalya Film Festivali’ne iki film ile katılan tek erkek oyuncu unvanına sahiptir.

Feyyaz Duman Oynadığı Filmler ve Aldığı Ödüller

Feyyaz Duman Uluslararası birçok filmde ödül almış başarılı bir artisttir. 2014 yılında Saraybosna Film Festivali, Altın Portakal Film Festivali’ne Annemin Şarkısı adlı filmle katılan oyuncu en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü. 2015 yılında ise yine Annemin Şarkısı filmiyle Belçika Uluslararası Film Festivali, Duhok Film Festivali en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Başarılı oyuncu birçok sinema ve dizi de de rol almıştır. 1999 yılında ilk kısa film deneyimini Boran adlı filmde rol alarak yaşadı. 2001 yılında ise Fotoğraf adlı kısa filmde Faruk rolüne can verdi. Feyyaz Duman 2008 yılında What Time İt is? İsmini taşıyan kısa filmde oynadı. 2011 de ise Si Tu Meurs, Je Te Tue – Azad adlı sinema filminde yer aldı. 2013 yılına geldiğinde ise Tatlı Biber Diyarı isimli sinema filminde rol aldı. 2014 yılında ise Mardan- Morad sinema filminde oynadı.

2016 yılında içerde dizisinde Serkan karakterine hayat verdi. 2017 yılında Zagros, Never Leave Me, Zor bir karar, filmlerinde ve yine aynı yıl en çok tanınmasına sebep olan Kadın dizinde Arif rolüyle başrolde oynadı. 2018 yılında ise Yıkıntılar Arasında isimli kısa filmde rol adlı. İlgili Link: Gökberk Demirci Kimdir?

Feyyaz Duman ve Zozan Şimşek Çifti Dünya Evine Girdi

Feyyaz Duman ve Zozan Şimşek çifti muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Uzun zamandır aşk yaşayan çift bu aşklarını düğünle taçlandırdılar. İkiliyi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan yakınları ve birçok ünlü oyuncu düğünlerine katılım sağlayarak keyifli anlar yaşadı. İlgili Link: Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler

Düğünün sürpriz bir şekilde gerçekleşmesi ikilinin gözlerden uzak bir ilişki yaşamasına ve bu yüzden tercihlerinin bu yönde olduğu belirtildi. Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün gibi ünlü isimler arkadaşlarını bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz